Понеділок, 25 вересня 2017p.
Loading...
Оксфорд Медікал гінекологія

Меркантильні маніпуляції на смертях Героїв у Чернівцях (фото)

Меркантильні маніпуляції на смертях Героїв у Чернівцях Меркантильні маніпуляції на смертях Героїв у Чернівцях
Уже давно в Чернівцях апелюють словом "АТО", ми спілка, яка об'єднала більше 10 громадських організацій та багато окремих активістів, які безпосередньо дотичні до війни. І ми перші, хто зміг сказати правду, щодо меркантильних маніпуляцій на смертях Героїв.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на спілку громадських організацій "Буковинська асоціація ветеранів, інвалідів та волонтерів АТО "СИЛА ЄДНАННЯ".

В області більше 60-ти загиблих Героїв, у ких залишились діти, батьки та дружини, але цинічно апелює смертю свого чоловіка пані Оксана Зубжицька ( дружина загиблого Героя Редькіна, який у неї був уже третім шлюбом).

- пані Зубжицька оформила своїй донці від першого шлюбу, посвідчення члена сім"ї загиблого, як тих, хто втратив годувальника, але у цієї доьнки ще живий тато.

- пані Зубжицька нахабно апелює своїм нібито представництвом усіх родин загиблих Героїв, хоча майже всі (окрім 3х сімей), з нею не хочуть спілкуватись і не дають їй право вирішувати важливі питання.

- пані Зубжицька отримала позачергово ділянку землі, як дружина загиблого, і до тепер не дає можливість ще одній родині загиблого розмежувати діляку, що поруч ( така процедура "дозвіл від сусідів на планування")

- не дає розмежуватись бо хотіла цю ділянку для дочки, але виділили іншій сім2ї Героя, тоді пані Зубжицькі просять виділити ділянку нерідній донці Каріні Зубжицькій, і депутати міської ради погоджують, але приходять постійно листи від Мінсоцполітики щодо того, що Каріна Зубжицька не може бути прирівняна до категорій, яким надається право на отримання землі ПОЗАЧЕРГОВО.

- на Алеї Героїв на цвинтарі пані Зубжицька не маючи документів та узгоджень з іншими родинами залишає місце для свого особистого поховання, це дуже обурило батьків та дружин інших загиблих, адже переступати межу цинічності там, де покояться загиблі на війні - громаді стає нестерпно.

Тому прийшов час оприлюдинити дані факти та сказати вголос те, що боїться сказати влада.

Усі факти та документи у додатках.

З повагою спілка громадських організацій "Буковинська асоціація ветеранів, інвалідів та волонтерів АТО "СИЛА ЄДНАННЯ"

Фото

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


??????, ???????, ????????...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Коментарі Vkontakte.ru


Галицька верстка

Нові блоги

Опитування

Чи довіряєте ви Уряду Гройсмана?
Так, довіряю - 13%
Ні, не довіряю - 87%
Всього голосів: 54

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення