Понеділок, 21 травня 2018p.
МОРЕ ГРОШЕЙ UA
Loading...
Оксфорд Медікал проктолог

Меркантильні маніпуляції на смертях Героїв у Чернівцях (фото)

Меркантильні маніпуляції на смертях Героїв у Чернівцях Меркантильні маніпуляції на смертях Героїв у Чернівцях
Уже давно в Чернівцях апелюють словом "АТО", ми спілка, яка об'єднала більше 10 громадських організацій та багато окремих активістів, які безпосередньо дотичні до війни. І ми перші, хто зміг сказати правду, щодо меркантильних маніпуляцій на смертях Героїв.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на спілку громадських організацій "Буковинська асоціація ветеранів, інвалідів та волонтерів АТО "СИЛА ЄДНАННЯ".

В області більше 60-ти загиблих Героїв, у ких залишились діти, батьки та дружини, але цинічно апелює смертю свого чоловіка пані Оксана Зубжицька ( дружина загиблого Героя Редькіна, який у неї був уже третім шлюбом).

- пані Зубжицька оформила своїй донці від першого шлюбу, посвідчення члена сім"ї загиблого, як тих, хто втратив годувальника, але у цієї доьнки ще живий тато.

- пані Зубжицька нахабно апелює своїм нібито представництвом усіх родин загиблих Героїв, хоча майже всі (окрім 3х сімей), з нею не хочуть спілкуватись і не дають їй право вирішувати важливі питання.

- пані Зубжицька отримала позачергово ділянку землі, як дружина загиблого, і до тепер не дає можливість ще одній родині загиблого розмежувати діляку, що поруч ( така процедура "дозвіл від сусідів на планування")

- не дає розмежуватись бо хотіла цю ділянку для дочки, але виділили іншій сім2ї Героя, тоді пані Зубжицькі просять виділити ділянку нерідній донці Каріні Зубжицькій, і депутати міської ради погоджують, але приходять постійно листи від Мінсоцполітики щодо того, що Каріна Зубжицька не може бути прирівняна до категорій, яким надається право на отримання землі ПОЗАЧЕРГОВО.

- на Алеї Героїв на цвинтарі пані Зубжицька не маючи документів та узгоджень з іншими родинами залишає місце для свого особистого поховання, це дуже обурило батьків та дружин інших загиблих, адже переступати межу цинічності там, де покояться загиблі на війні - громаді стає нестерпно.

Тому прийшов час оприлюдинити дані факти та сказати вголос те, що боїться сказати влада.

Усі факти та документи у додатках.

З повагою спілка громадських організацій "Буковинська асоціація ветеранів, інвалідів та волонтерів АТО "СИЛА ЄДНАННЯ"

Фото

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення