Вівторок, 21 вересня 2021p.
Оксфорд Медікал варикоз

Чернівецький притулок для дітей вирішили реорганізувати (відео)

Чернівецький притулок для дітей вирішили реорганізувати Чернівецький притулок для дітей вирішили реорганізувати
У Чернівецькій області є майже 2 тисячі сиріт і ще 600 діток, які перебувають у складних життєвих обставинах, через те, що батьків позбавили прав на опіку. І більшість із них живуть у притулках, будинках та інтернатах. Та їх наразі потрібно реорганізовувати. І почати вирішили з обласного дитячого притулку у Чернівцях.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на телеканал ТВА.

- Кожна дитина, яка потрапляє до цього закладу, має ті чи інші психологічні проблеми. Абсолютно усі діти із загнаним болем. Вони намагаються робити із себе крутих. Але насправді це діти, які зазнали страшенного болю, - наголосила Юлія Матвієва, начальниця служби у справах дітей Чернівецької ОДА.

Тому із ними потрібно постійно працювати і психологам, і викладачам, аби допомогти впоратися зі своїми проблемами та підготувати їх до нової родини. А у цьому дитбудинку вони можуть перебувати лише до трьох місяців. І цього часу замало, впевнена Юлія Матвієва. До того ж часто у тому, що вони потрапили до дитячого притулку, малеча винуватить себе або братиків та сестричок, чи навіть соцпрацівників.

- Діти не кажуть: "Ми потрапили сюди, бо маму знайшла поліція і наркотичному сп’янінні з двома дітьми на руках". Вони кажуть: "Це через нього, бо мама йшла з дня народження і його тримала на руках". Через маленьку дитину 3-річну. Вони не винуватять маму. "І через нього, бо він не ходив до школи", а мамі було начхати, що він не ходить до школи, - пояснила Юлія Матвієва.

Тому зараз вони намагаються створити комфортніші умови для діток, які позбавлені батьківського піклування, тобто реорганізувати притулок, каже Юлія Матвієва. У новому закладі буде група денного перебування. Тобто для дітей, яким необхідна допомога психотерапевтів або психіатрів.

- Буде відділення постійного перебування, тобто стаціонарне, в якому буде надаватися допомога, колекційна робота, реінтеграційна робота. У цьому закладі дитина може перебувати до дев'яти місяців. Цього часу достатньо, аби надати статусу дитині, або далі працювати з батьками і водночас працювати з дитиною, - зазначила Юлія Матвієва.

Потрібно це для того, аби не виникало проблем та непорозумінь між дітками та їхніми названими батьками. Спершу шукали більше та зручніше приміщення, і його вже нібито знайшли. Поки облаштовуватимуть тим, що вже мають, а відтак шукатимуть спонсорів. Бо ж грошей, які виділяє держава, недостатньо. А все через те, пояснює пані Юлія, що цю сферу фінансують за залишковим принципом.

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення