Субота, 23 вересня 2017p.
Loading...
Оксфорд Медікал проктолог

Епідеміологи не рекомендують купатися в Пруті через кишкову паличку

Епідеміологи не рекомендують купатися в Пруті через кишкову паличку Епідеміологи не рекомендують купатися в Пруті через кишкову паличку
www.bukpravda.cv.ua
З метою гігієнічної оцінки безпечності води та грунту в місцях масового відпочинку, де у поточному році планується відкриття 10-ти пляжів та 4-х зон рекреації, Державною установою «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» досліджено 27 проб води за фізико-хімічними та бактеріологічними показниками, 24 проби за паразитологічними показниками, 3 проби за вірусологічними показниками, а також 23 проби грунту за фізико-хімічними та паразитологічними показниками, 24 проби за бактеріологічними показниками та 1 - за вірусологічними показниками.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на управління Держсанепідслужби у Чернівецькій області.

За результатами лабораторних досліджень встановлено, що 6 проб води, які були відібрані 24.04.2017 року та 23.05.2017 року з р.Прут та 1 проба грунту в районі пляжу м.Чернівці не відповідали нормативам за бактеріологічними показниками. За фізико-хімічними показниками відхилень не виявлено. Незважаючи на те, що патогенних мікроорганізмів в воді з річки Прут не було виявлено, кількість лактозопозитивних кишкових паличок перевищувала норматив в 4-14 разів. На якість річкової води безумовно впливають погодні умови, тому після їх покращення буде проведено повторне дослідження води з р.Прут.

В подальшому річкова вода протягом літнього сезону буде досліджуватись два рази на місяць, а грунт – один раз на місяць.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


??????, ???????, ????????...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Коментарі Vkontakte.ru


Галицька верстка

Нові блоги

Опитування

Чи довіряєте ви Президенту Порошенко?
Так, довіряю - 16.4%
Ні, не довіряю - 83.6%
Всього голосів: 73

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення