Середа, 19 лютого 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

У Чернівцях центр міста пропонують зробити пішохідним

Вулиця Гакмана у Чернівцях Вулиця Гакмана у Чернівцях
Центр Чернівців пропонують зробити пішохідним.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на сайт Чернівецької міської ради.

Також хочуть відновити скверик з трояндами навколо Кафедрального собору На офіційному сайті Чернівецької міської ради у розділі "Єдина система місцевих петицій" 23 червня 2017 року зареєстрували електронне звернення на тему "Центр міста пішохідний". "Є думка про те, що "завдяки" великій кількості автомобілів в нашому місті відбувається сильне забруднення повітря.Також хаотично припарковані на тротуарах автомобілі, які створюють ряд проблем як пішоходам, так і іншим автомобілям, залишаються однією з основних проблем нашого міста. у багатьох європейських країнах давно прийшли до висновку, що пішохідні вулиці в центрі міста є вкрай необхідними. В Європі давно вже існують величезні пішохідні зони та навіть цілі райони з зеленими насадженнями, лавочками, фонтанами і т. п.У нас же, крім пішохідної вулиці імені Ольги Кобилянської, інших поки немає", - йдеться в електронному зверненні. "Пропоную закрити прилеглі до О. Кобилянської вулиці (Кафедральна, Вірменська, Українська, Шевченка, Гакмана, Кохановського, Доброго та ін.) для транспорту хоча б у вихідні та святкові дні. Завдяки цьому в центрі міста буде легше "дихати" і буде безпечніше дітям і дорослим.Також є думка про те, щоб відновити скверик з трояндами і лавочками навколо Кафедрального собору, відкрити його для вільного відвідування, як було колись, і прибрати звідти стоянку автомобілів", - зазначає автор петиції Мельнечук Ірина Валеріївна. До кінця збору підписів залишилося 28 днів. Станом на 25 червня петицію підписали 8 осіб з 250 необхідних.

Нагадуємо, що в 2016 році Петиція щодо збільшення пішохідних вулиць в місті Чернівці за тиждень набрала необхідну кількість голосів, але чиновники фактично проігнорували цю петицію (Петиція щодо збільшення пішохідних вулиць в місті Чернівці), не розглянувши її по суті в належному відділі.

Дану петицію (Щодо облаштування частини вулиці Гакмана (район скверика на Соборній площі), яку пропонували зробити повністю пішохідною вулицею) в 2016 році відправили на розгляд до постійно діючої комісії з питань організації роботи громадського транспорту та безпеки дорожнього руху в місті Чернівцях, де члени комісії визнали факт, що петицію відправили до них на розгляд безпідставно і вони не мають жодного відношення до даної петиції. Проте члени комісії вирішили все ж розглянути дану петицію і більшістю голосів її підтримали (5 - за, 2 - проти, інші - утримались), проте згідно регламенту комісії - щоб рішення було прийнято, проголосувати "за" мали 8 чоловік з 16 членів комісії.

Автор петиції отримав рішення комісії, яка не мала права розглядати цю петицію по суті і від імені якої прийшла абсолютно "безглузда" відповідь-відмова. У відповіді комісія мотивувала відмову у можливості облаштування частини вулиці Гакмана як пішохідної, у зв'язку з потребою розвантаження автомобільного руху з Соборної площі. Чиновники, які готували таку "безглузду" відповідь, мали б знати, що руху автомобільного транспорту на вулицю Гакмана зі сторони Соборної плоші фактично немає, адже там висить знак "В'їзд заборонено". Даним знаком забороняється в’їзд усіх транспортних засобів.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення