Середа, 28 вересня 2022p.
Помилка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 62
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 96
Оксфорд Медікал варикоз

У ботанічному саду розцвіли магнолії

Магнолія Суланжа Александрін - це вид магнолій, який поширений на Буковині найбільше і комфортно почуває себе у місцевому кліматі. Але він має різні садові форми, одні з яких більш стійкі до морозів, а інші не витримують сильних холодів. Чи не найбільше дісталося магнолії Суланжа Лінея. Через люті морози цієї весни вона не випустила жодної квітки.

- Магнолія Суланжа по природі - великі кущі і невеликі дерева. І характерні тим, що квіти закладаються всередині літа і вже пуп'янки сформовані зимують під такими невеличкими ковпачками-кожушками і цієї зими їх виявилося недостатньо для того, щоб захистити від холодів, - пояснила Марія Виклюк, старший науковий співробітник ботанічного саду ЧНУ. Кінчики гілля дерева всіяні великими круглими пуп'янками і зберігаються у такому вигляді цілу зиму, але якщо зараз одну із них розламати, ми побачимо, що всередині вони чорні. Це ознака обмороження. З кожного такого пуп'янка мала бути гарна велика квітка. Проте, у ботсаді кажуть - вже наступної весни ці дерева можуть відновити своє цвітіння.

Не у всій красі розквітла і магнолія Рустіка. Це дерево також постраждало від морозів і випустило лише частину своїх ніжно-рожевих квітів. Взагалі магнолії північноамериканського, західноєвропейського або ж гібридного походження. До останніх відноситься магнолія Лебнера або "дрібна", яка, як і магнолія Суланжа Александріна, також виявилася стійкою до холодів. На Буковині цей вид екзотичних квітучих дерев почали висаджувати ще у довоєнний період.

Сьогодні у ботанічному саду їх 20 видів, від зимових морозів постраждало 3. Проте, магнолії мають різні періоди цвітіння, тож уже влітку тут можна буде побачити інші, не менш прекрасні, квіти.

citi.cv.ua

Оцінити матеріал:
(0 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення