Середа, 08 квітня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Чернівецька міськрада затвердила програму забезпечення житлом учасників АТО

Чернівецька міськрада затвердила програму забезпечення житлом учасників АТО Чернівецька міськрада затвердила програму забезпечення житлом учасників АТО
Чернівецька міськрада затвердила програму забезпечення житлом учасників антитерористичної операції. Розраховано її на 2017–2020 роки, очікуваний обсяг фінансування – 100 мільйонів гривень.

Згідно із документом атовцям (а такими вважають учасників бойових дій, в тому числі військовослужбовці з добровольчих формувань, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції на Сході України) видаватимуть матеріальну допомогу на придбання житла.

Обов’язковою умовою є перебування військовика на обліку осіб, що потребують поліпшення житлових умов. Рішення про надання учасникам антитерористичної операції матеріальної допомоги цільового спрямування для придбання житла згідно з цією Програмою приймається виконавчим комітетом Чернівецької міської ради.

Найперше гроші на квартиру отримають особи, що мають поранення, контузії чи каліцтва, одержані під час участі в антитерористичній операції, інваліди та багатодітні батьки.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення