Субота, 11 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

У Чернівцях міськрада оголосила конкурс перевізників на автобусних маршрутах

У Чернівцях міськрада оголосила конкурс перевізників на автобусних маршрутах
Виконавчий комітет Чернівецької міської ради оголошує відкритий конкурс з визначення перевізників пасажирів на окремих міських автобусних маршрутах. 1. Інформація про конкурс Організатор відкритого конкурсу – виконавчий комітет Чернівецької міської ради.(Центральна площа,1, м. Чернівці).

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на прес-службу Чернівецької міської ради.

У конкурсі з визначення пасажирського перевізника на автобусному маршруті загального користування можуть брати участь претенденти, які на законних підставах використовують у достатній кількості транспортні засоби відповідного класу та мають власну або використовують на законних підставах виробничо-технічну базу, що відповідає встановленим технічним нормативам і вимогам.

Транспортні засоби, які претендент пропонує залучити до перевезень в м. Чернівці повинні за технічними та екологічними показниками, показниками безпеки відповідати вимогам чинного законодавства у сфері автомобільного транспорту, мати відповідний сертифікат, наданий органом із сертифікації дорожніх транспортних засобів, акредитованим в системі УкрСЕПРО, або протокол випробувань лабораторії, акредитованої в системі УкрСЕПРО, про повну відповідність транспортного засобу державним стандартам як транспортного засобу загального користування, конструкція якого за час експлуатації не зазнала змін, бути зареєстрованими та мати державні номерні знаки транспортних засобів загального користування відповідно до чинного законодавства (на жовтому фоні), перебувати в належному технічному і санітарному стані, бути укомплектованими відповідно до вимог Правил дорожнього руху та мати вік не більше восьми років.

Договір з переможцем конкурсу укладається на термін від трьох до п’яти років. Договір з переможцем конкурсу у разі відсутності в нього автобусів, що відповідають умовам конкурсу, укладається на один рік.

Документи для участі у конкурсі подаються за адресою вул. Героїв Майдану,176, м. Чернівці, каб.№62 у двох закритих конвертах (пакетах). Конверт (пакет) з позначкою "№1” містить документи для участі в конкурсі, конверт (пакет) з позначкою "№2” містить документи з інформацією про те, на який об’єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент.

Конкурс проводиться відкритим способом для всіх претендентів, які на підставі поданих документів допущені до участі у конкурсі, що відбудеться 16 жовтня 2017року; в 10-00 год. в приміщенні міської ради за адресою: м. Чернівці, Центральна площа, 1, каб. 202. Документи на участь у конкурсі приймаються до 16-00 год. 1 жовтня 2017 року включно за адресою: 58000 м. Чернівці, вул. Героїв Майдану,176, тел. 55-37-40.

За додатковою інформацією та отримання необхідних бланків щодо участі у конкурсі звертатися в департамент житлово-комунального господарства міської ради за адресою: вул. Героїв Майдану,176, каб. № 62. Телефони для довідок 55-37-40.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення