Понеділок, 21 вересня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

У Чернівцях проведуть конкурс на кращий проект комплексного благоустрою Соборної площі

У Чернівцях проведуть конкурс на кращий проект комплексного благоустрою Соборної площі
www.bukpravda.cv.ua
У Чернівцях проведуть конкурс на кращий проект комплексного благоустрою Соборної площі.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на прес-слжбу міської ради.

Департамент містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради проведе архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію комплексного благоустрою площі Соборної у Чернівцях. Рішенням виконавчого комітету міської ради затверджено умови його проведення та склад журі.

Відповідальним секретарем конкурсу призначено головного спеціаліста служби кадастру управління містобудування та архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради.

Преміальний фонд конкурсу становитиме 50 000 гривень.

Конкурс є відкритим і проводиться без обмеження кількості учасників, професійний рівень яких відповідає вимогам, встановленим умовами Конкурсу. Конкурс проводиться в один тур. Основним його завданням є пошук архітектурно-планувального та ландшафтного рішення для виготовлення проектно-кошторисної документації з благоустрою. Заявка на участь у Конкурсі подається поштою на адресу департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради: 58008, м.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення