П'ятниця, 29 травня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

У Чернівцях працівник Держаудитслужби не задекларував придбану квартиру

У Чернівцях працівник Держаудитслужби не задекларував придбану квартиру
У Чернівцях працівник Держаудитслужби не задекларував придбану квартиру.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на Чернівецьку місцеву прокуратуру.

За участі прокурора Чернівецької місцевої прокуратури Шевченківський районний суд Чернівціd розглянув протокол про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ст.172-6 ч.2 Кодексу про адміністративні правопорушення України (несвоєчасне повідомлення про суттєві зміни у майновому стані).

Так, у березні 2017 року працівник Управління Західного офісу Держаудитслужби в Чернівецькій області придбав об’єкт нерухомого майна – квартиру, вартістю 464 тисячі гривень, що відповідно перевищує 50 прожиткових мінімумів, але повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни у майновому стані лише 08.12.2017 року.

Нагадаємо, що згідно зі ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» у разі отримання суб’єктом декларування доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, зазначений суб’єкт зобов’язаний у десятиденний строк з моменту отримання доходу або придбання майна письмово повідомити про суттєві зміни у майновому стані Національне агентство з питань запобігання корупції.

Зважаючи на викладене, суд визнав працівника Управління Західного офісу Держаудитслужби в Чернівецькій області винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст.172-6 ч.2 Кодексу про адміністративні правопорушення України, та застосував до нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 1700 грн.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення