П'ятниця, 03 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Мерія Чернівців попередила перевізників про розірвання договорів

Чернівецька міська рада Чернівецька міська рада
www.bukpravda.cv.ua
Мерія Чернівців попередила перевізників про розірвання договорів.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на офіційний сайт міської ради Чернівців.

Чернівецька міська рада попередила перевізників про наслідки порушення графіків руху на авторбусних маршрутах.

Керівники департаменту житлово-комунального господарства та департаменту праці і соціального захисту населення попередили перевізників про наслідки порушення графіків руху, які з 11 квітня анонсувала Асоціація “Автомобільні перевізники міста Чернівців".

Муніципальний інфоцентр за даними gps-трекерів здійснює моніторинг руху транспортних засобів на 18 соціальних маршрутах.

Як повідомила директор департаменту праці та соціального захисту Людмила Березовська, відшкодування за перевезення пільгових категорій громадян отримають лише ті перевізники, де регулярність руху транспортних засобів на маршруті становить не менше 95%. У разі відсутності GPS-трекерів або його несправності, перевізник зобов’язаний транспортні засоби до роботи на маршруті не допускати.

Станом на 11 квітня, у Чернівцях нараховується 47 автобусних маршрутів

Перевізники попереджені, що відповідно до угод вони зобов’язані забезпечувати регулярність руху на міських маршрутах не менше 95%, дотримуватися затвердженої схеми руху автобусів на маршруті та без погодження із замовником не змінювати кількість графіків, інтервал руху та режим роботи. Дозволу на зміну кількості графіків, інтервалів руху та режиму роботи департамент житлово-комунального господарства жодному перевізнику станом на 11 квітня не надавав.

За результатами моніторингу дотримання 11 квітня графіків, інтервалів руху та режиму роботи на кожному маршруті перевізники отримають офіційні листи-попередження. У разі виявлення 3-х і більше порушень договір з перевізником, як основний, так і тимчасовий, буде достроково розірвано.

Станом на 11 квітня, у Чернівцях нараховується 47 автобусних маршрутів. Лише на 5-ти маршрутах ( №1, 22, 25, 39, 40) є діючі договора, на решті 42-х маршрутах перевізники працюють за тимчасовими угодами. На 18 автобусних маршрутах без обмежень здійснюється перевезення пільгових категорій громадян, витрати на які перевізникам компенсуються за рахунок громади. 
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення