Неділя, 19 січня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Проспект Незалежності планують реконструювати новітніми методами (фото)

Проспект Незалежності планують реконструювати новітніми методами (фото)
Проспект Незалежності планують реконструювати новітніми методами.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на прес-службу міської ради.

У Ратуші сьогодні відбулася презентація сучасного проекту капітального ремонту проспекту Незалежності. Його виконала проектна організація «Урбан прогрес», яка має досвід таких робіт у різних містах України. «Ми є прихильниками сучасних рішень, які дозволяють розвивати транспортну інфраструктуру міста, – каже Чернівецький міський голова Олексій Каспрук. – Після державної експертизи і затвердження проекту, проходження тендерних процедур, вже цього літа ми готові розпочинати роботи. По їх завершенню плануємо розпочати роботи на ще одній важливій магістралі міста – вулиці Героїв Майдану».

«Пропозиція компанії Urban Consulting Group виявилася вигіднішою для Чернівців порівняно із пропозиціями місцевих проектантів, – зазначив провідний фахівець відділу технічного нагляду за капітальним будівництвом при департаменті житлово-комунального господарства міської ради Руслан Сакало. – Було вивчено всі комісійні рішення і побажання городян, висловлені в електронних петиціях та зверненнях. Роботи повинна виконувати кваліфікована команда, яка забезпечена сучасною технікою, що дозволить швидко і якісно виконати роботи».

Як повідомив головний інженер проекту, співзасновник Urban Consulting Group Андрій Коман, передбачено реконструкцію існуючого дорожнього асфальтобетонного покриття і зовнішнього освітлення із застосуванням енергозберігаючих та енерговідновлювальних технологій, додаткове освітлення пішохідних переходів, можливість встановлення зарядних пристроїв на зупинках громадського транспорту та в місцях паркування автотранспорту, організацію дорожнього руху з особливою увагою до безпеки руху, як пішоходів, так і транспорту. Буде облаштовано так звані острівці безпеки.

Ця практика вже активно запроваджується у Європі та деяких містах України. Передбачено виділення окремої полоси для руху громадського транспорту, реконструкцію зупинок та пішохідних переходів з дотриманням стандартів у сфері безпеки, доступності маломобільних груп населення, влаштування велосипедних доріжок, місць для парковки велосипедів і тимчасових стоянок автомобілів для звільнення проїзної частини від хаотичного паркування. На кільці поблизу готелю «Турист» передбачається запровадження спірального руху.

Це дозволить ліквідувати конфліктні ситуації при перелаштуванні, унеможливити виїзд з кільця з крайньої лівої смуги, підвищить пропускну здатність кільця, адже транспортні засоби займатимуть усі смуги. За рахунок цього скоротиться черга перед кільцем. Вартість усіх робіт складе близько 45 мільйонів гривень.

Фото

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення