Понеділок, 25 березня 2019p.
МОРЕ ГРОШЕЙ UA
Loading...
Оксфорд Медікал проктолог

У Чернівецькій міській раді - кадрові зміни

У Чернівецькій міській раді - кадрові зміни
www.bukpravda.cv.ua
У Чернівецькій міській раді - кадрові зміни.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на прес-службу Чернівецької міської ради.

За результати конкурсу міському голові Олексію Каспруку рекомендували призначити головним спеціалістом, юристом відділу правового забезпечення з питань земельних відносин та будівництва юридичного управління міської ради Альону Єркіну.

Начальником відділу виплати соціальних допомог та компенсацій управління соціального захисту населення Шевченківського району департаменту праці та соціального захисту населення Іларія Мінтянського.

На посаду начальника відділу туризму міської ради за результатами конкурсу посадовця не обрали.

На посаду головного спеціаліста, юриста відділу правового забезпечення питань земельних відносин та будівництва юридичного управління міської ради претендувало 4 кандидати – Антон Вензовський, Галина Демчук, Альона Єркіна та Анжела Тамазлікар. Кращі результати – 96,6% від максимальної суми балів на конкурсі показала Альона Єркіна.

Антона Вензовського та Анжелу Тамазлікар рекомендували зарахувати до кадрового резерву.

На посаду начальника відділу виплати соціальних допомог та компенсацій управління соціального захисту населення Шевченківського району департаменту праці та соціального захисту населення претендували два кандидата – Іларій Мінтянський та Алла Полянська. За результатами конкурсу на зазначену посаду рекомендовано призначити Іларія Мінтянського, а Аллу Полянську зарахувати до кадрового резерву.

До участі у конкурсі на заміщення вакантної посади начальника відділу туризму подався один кандидат – магістр політології, магістр зовнішньої політики, бакалавр англійської філології Радомир Мигалюк. За результатами конкурсу запропоновано рекомендувати Радомира Мигалюка зарахувати до кадрового резерву, але від цієї пропозиції він відмовився.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення