Середа, 12 грудня 2018p.
МОРЕ ГРОШЕЙ UA
Loading...
Оксфорд Медікал проктолог

У Чернівцях університет за майже мільйон придбав обладнання для пошуку «жучків» і прихованих камер

У Чернівцях університет за майже мільйон придбав обладнання для пошуку «жучків» і прихованих камер
У Чернівцях університет за майже мільйон придбав обладнання для пошуку «жучків» і прихованих камер

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на систему "Прозорро".

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича 25 травня уклав угоду з Колективним підприємством Розрахунковий науково-технічний центр "Квант" про закупівлю радіообладнання на 881 тис грн.

Цьогоріч поставлять автоматизований комплекс радіомоніторингу та пошуку закладних пристроїв (пристроїв негласного знімання голосової та відеоінформації) власного виробництва за ТУ У 32.3-13847488-002:2010 у складі:

центрального блоку комплексу – аналізатора спектрально-часових параметрів у діапазоні частот від 9 кГц до 9 ГГц;
двох широкосмугових антен SA-1 для виявлення сигналів у діапазоні частот від 1 до 3 000 МГц;
головних телефонів;
акустичної колонки;
приймальної штирьової антени MA-1 для локалізації закладних пристроїв;
мережевого адаптера універсального CAU-1 для контролю електромережі й телефонних ліній у діапазоні частот 10 кГц … 500 МГц; антени SA-5 для локалізації закладних пристроїв;
комплекту мініатюрних антен SP для автоматичної локалізації закладних пристроїв;
СВЧ антени SA-3 до 9 ГГц;
кейсу для вкладання комплексу;
кейсу для вкладання аксесуарів;
комплекту монтажних кабелів;
блоку управління комплексом на ноутбука не гірше Intel Pentium Dual-Core 1600MHz / 4Gb / 300Gb / 2USB з ліцензійною операційною системою.

Закупівлю провели за переговорною процедурою, оскільки відкриті торги з очікуваною вартістю 882 тис грн. двічі доводилося відміняти через нестачу учасників, бо на них приходив лише "Квант". Ще раніше на два тендери взагалі ніхто не прийшов.

Крім того, одного разу "Квант" став переможцем аналогічних торгів, однак його відхилили, бо замовник прийняв рішення "щодо додаткового отримання сертифікату відповідності", зважаючи на рекомендації з листа щодо відхилення "Кванту" від Департаменту захисту економіки Управління захисту економіки в Чернівецькі області Національної поліції України. Про що саме йшла мова у згаданому листі від поліції, в протоколі відхилення не було сказано. Єдиного конкурента – дніпровське ТОВ "Спеціальні захисні системи" Валерія Єсіна та Ірини і Віктора Руденків – тоді теж відхилили, але вже за відсутність довідки про аналогічний досвід, а потім відмінили закупівлю.

Миколаївський "Квант" зі статутним капіталом 0 грн. належить директору Ксенії Єрмоленко та Наталії Опаріній. У 2014 році засновником була ГО "Миколаївська обласна спілка наукових та інженерних об’єднань", а керівником – Володимир Опарін.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення