П'ятниця, 22 березня 2019p.
МОРЕ ГРОШЕЙ UA
Loading...
Оксфорд Медікал проктолог

У ЧНУ пояснили, навіщо вузу обладнання для виявлення «жучків»

У ЧНУ пояснили, навіщо вузу обладнання для виявлення «жучків»
У ЧНУ пояснили, навіщо вузу обладнання для виявлення «жучків».

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на телеканалу ТВА.

У Чернівецькому національному університеті розповіли, навіщо навчальний заклад придбав обладнання для виявлення "жучків".

Зокрема, проректор ЧНУ з адміністративно-господарської роботи Василь Верстяк прокоментував необхідність закупівлі так:

"В Україні зараз є таке поняття як кібербезпека. Бачите ці напади, коли атакують хакери. Сайти порушують. Має бути захист - кібербезпека".

У вузі також пояснили, що автоматизований комплекс для пошуку "жучків" та інших прихованих приладів придбали для кафедри радіотехніки та інформаційної безпеки. Адже тут ще у 2016 році відкрили спеціальність "Кібербезпека".

За словами завідувача кафедри Леоніда Політанського, покупка скерована на те, щоби "унеможливити не тільки несанкціонований доступ до засобів передавання інформації, а також на захист стратегічно важливих об’єктів міста від можливих атак на інформаційні системи".

Тож вчитися роботи це будуть і студенти ЧНУ. Для цього використовуватимуть два кейси із системою радіомоніторингу. Тут і комп’ютер, і антени, і приймачі, і ще безліч необхідного оснащення.

"Ця система дозволятиме проводити моніторинг та дозволятиме знаходити закладки, які можуть бути поставлені зловмисником для "перехоплення" інформації - як на підприємствах, так і на держустановах", - додав Політанський.
Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі


Оцінити коментар! 0 Policia
Мені здається, що комплекс для пошуку "жучків" та інших прихованих приладів придбали насамперед для убезпечення себе від правоохоронних органів. Щоб вільно брати хабарі в кабінетах та надавати послуги іншим сруктурам у виявленні "жучків". :-) :-) :-)
"унеможливити не тільки несанкціоновани й доступ до засобів передавання інформації, а також на захист стратегічно важливих об’єктів міста від можливих атак на інформаційні системи для цього є спецслужби.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення