П'ятниця, 23 квітня 2021p.
Оксфорд Медікал варикоз

У Чернівцях історик встановив авторство майолікового панно на фасаді Художнього музею

У Чернівцях історик встановив авторство майолікового панно на фасаді Художнього музею
www.bukpravda.cv.ua
У Чернівцях історик встановив авторство майолікового панно на фасаді Художнього музею.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на історика Сергія Осачука.

Історик Сергій Осачук заявив, що встановив справжнє авторство майолікового панно на фасаді Художнього музею на Центральній площі. Він заявив, що автором цієї художньої роботи є чернівецький художник і професор Євген Максимович.

"А її майстерне виконання здійснила найвідоміша керамічна компанія Австро-Угорщини - Порцелянова Мануфактура Жолнаї з міста Печ (Угорщина). Тепер, щоразу піднімаючи погляд на олімпійських богів, розповідаючи гостям міста про це майолікове панно, будемо згадувати Євгена Максимовича! P.S.: Перекажіть іншим", - повідомив історик.

Як відомо, у нижній частині майолікового панно вказаний підпис художника "J. Lan(g?)" (Йозеф Адольф Лянг). Складна поліхромна композиція на міфологічну тематику проводить паралель між Римською імперією та Австро-Угорщиною доби Франца-Йосифа І.

В образах 12 богів зображено 12 найважливіших провінцій імперії, які уособлювали її суть. На панно боги розташовані мальовничими групами згідно з основним принципом модерну: динамічна рівновага замість дзеркальної симетрії.
Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення