Вівторок, 25 лютого 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

У чернівецьких дитсадках зросла вартість харчування

У чернівецьких дитсадках зросла вартість харчування
У дитсадках Чернівців зросла вартість харчування.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на прес-службу міськради.

З 2 липня у дошкільних навчальних закладах Чернівців зросла плата за харчування. Для однієї дитини 2-річного віку відтепер складає 13.20 гривень, досі було – 10.20 гривень. Також з 14.70 до 18.60 гривень подорожчало харчування для дітей дошкільного віку. У ясельних санаторних групах спеціалізованих ДНЗ плата підвищилася з 14,8 гривні до 16,8 гривні, у санаторних групах дитсадків – з 18,3 до 22,2 гривні.

Як повідомила головний спеціаліст відділу дошкільної освіти управління освіти міської ради Любов Гаврилова, наказом по управлінню від 27.06.2018 року № 263 розмір батьківської плати за харчування дітей збільшено, враховуючи розрахунки бухгалтерів групи харчування централізованої бухгалтерії управління освіти.

Згідно пункту 1 рішення виконавчого комітету Чернівецької міської ради від 23.12.2015 № 721/26 "Про розмір плати батьків за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах м. Чернівців" розмір плати батьків за харчування дітей у комунальних дошкільних навчальних закладах м. Чернівців складає 60% від вартості харчування на день.

Згідно пункту 3 цього ж рішення конкретний розмір батьківської плати встановлюється наказом управління освіти Чернівецької міської ради, виходячи із фактичної вартості, яка склалася за попередній квартал і переглядається щоквартально.

Щорічно у грудні управління освіти наказом встановлює розмір батьківської плати і щоквартально його переглядає. Попереднє збільшення розміру батьківської плати за харчування дітей у комунальних закладах дошкільної освіти Чернівців відбулося у листопаді 2017 року.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення