Неділя, 12 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

У Чернівцях міськрада не хоче, щоб Топорівці приєднувались до міської ОТГ

У Чернівцях міськрада не хоче, щоб Топорівці приєднувались до міської ОТГ
www.bukpravda.cv.ua
У Чернівцях міськрада не хоче, щоб Топорівці приєднувались до міської ОТГ.

Відповідний проект рішення сьогодні зареєструвало юридичне управління міськради.

Чернівецька міська рада має намір відмовити Топорівській сільській територіальній громаді Новоселицького району у приєднання до Чернівецької міської об’єднаної територіальної громади. У проекті документу зазначається, що до міськради надійшов лист від Топорівської сільської ради щодо розгляду питання про приєднання громади Топорівців до Чернівецької міської об’єднаної територіальної громади. У поясненнях юридичного управління йдеться, що Топорівська сільська рада не є суміжною територіальною громадою, а опосередковується іншою територіальною громадою села Чорнівка Новоселицького району.

"У зв’язку з цим, питання щодо добровільного приєднання до Чернівецької міської об’єднаної територіальної громади можливо розглянути при одночасному зверненні Чорнівської сільської ради та Топорівської сільської ради Новоселицького району Чернівецької області", - йдеться у проект рішення.

Таким чином міська рада має намір відмовити у наданні згоди на добровільне приєднання територіальної громади Топорівської сільської ради Новоселицького району Чернівецької області до Чернівецької міської об’єднаної територіальної громади у зв’язку з відсутністю спільної межі адміністративно-територіальних одиниць. Раніше повідомлялося, що згідно з новою редакцією перспективного плану формування територій громад Чернівецької області, Чернівецька міська ОТГ має складатися із шести місцевих рад.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі


Оцінити коментар! 0 Gertie
Thanks for finally writing about >У Чернівцях
міськрада не хоче, щоб Топорівці приєднувались до міської ОТГ
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення