Неділя, 31 травня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

У Чернівцях маршрутки, які курсують на Калинку, не будуть безкоштовно перевозити пільговиків

У Чернівцях маршрутки, які курсують на Калинку, не будуть безкоштовно перевозити пільговиків
www.bukpravda.cv.ua
У Чернівцях маршрутки, які курсують на Калинку, через відмову перевізників, не будуть безкоштовно перевозити пільговиків.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на члена виконавчого комітету Чернівецької міської ради Олександра Ковтуна.

У Чернівцях перевізники що обслуговують маршрути, які курсують на Калинівський ринок, після підняття тарифу за проїзд до 5 грн. відмовилися безкоштовно перевозити пільгові категорії населення.

"Водії, що возять людей на Калинівський ринок, почали вивішувати на вікнах своїх маршруток інформацію про те, що після підвищення тарифу до 5 грн. ніяких пільгових категорій вони перевозити не будуть. Якщо ж вони ставлять такі умови, то ми можемо звернутися до поліція, щоб правоохоронці перевірили їхні транспортні засоби, чи відповідають ті нормам закону для перевезень чи не відповідають", - сказав він.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі


Оцінити коментар! +1 Невася
Ну, якщо вже ці маршрутки нерентабельні.. . ЗАВЖДИ набиті, як рукавичка і НІКОЛИ не дають квитків. Яке там в принципі може бути обгрунтування тарифу - без обліку? І чому роками ця ситуація не змінюється?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення