Неділя, 07 червня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Прокуратура домоглась відміни безоплатної передачі у власність кооперативу земельної ділянки у Чернівцях площею 0,25 га

Прокуратура домоглась відміни безоплатної передачі у власність кооперативу земельної ділянки у Чернівцях площею 0,25 га
www.bukpravda.cv.ua
Верховний Суд поставив крапку у багаторічних спорах щодо законності безоплатної передачі у власність обслуговуючому кооперативу земельної ділянки в Чернівцях.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на прес-службу прокуратури Чернівецької області.

Верховний Суд задовольнив касаційну скаргу прокуратури та залишив в силі рішення Господарського суду Чернівецької області від 22.02.2017 року, яким визнано незаконними та скасовано рішення Чернівецької міської ради про надання дозволу на складання проекту відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,2500 га у власність за рахунок земель запасу міста для будівництва багатоквартирного житлового будинку в м. Чернівці, а також затвердження проекту відведення та передачу безоплатно у власність обслуговуючому кооперативу земельну ділянку площею 0,2596 га, для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку.

Під час розгляду справи судами різних інстанцій обслуговуючий кооператив, передбачаючи визнання рішень Чернівецької міської ради незаконними, продав земельну ділянку, отриману для забезпечення житлових потреб його членів, фізичній особі, яка в подальшому її поділила на дві земельні ділянки та передала тому ж обслуговуючому кооперативу у власність, що, на думку набувача, повинно було б перешкодити поверненню земельної ділянки у комунальну власність.

З метою послідовного захисту інтересів держави у вересні 2018 року Чернівецькою місцевою прокуратурою пред’явлено до Господарського суду Чернівецької області позовну заяву про витребування з володіння кооперативу земельних ділянок вартістю понад 2 млн грн.

Крім цього, для попередження дій, спрямованих на відчуження земельних ділянок на користь третіх осіб, за заявою прокуратури на них накладено арешт.
Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення