Понеділок, 08 березня 2021p.
Оксфорд Медікал проктолог

У Чернівецькій міськраді виявили машинне втручання у голосування за петицію про звільнення очільниці одного з управлінь

Василина Маковійчук Василина Маковійчук
У Чернівецькій міськраді виявили машинне втручання у голосування за петицію про звільнення начальника управління капітального будівництва.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на інформацію, яка вказана в електронній петиції, за підписом заступника міського голови Чернівців Олександра Паскаря.

Фахівці Чернівецької міської ради виявили ознаки машинного вводу понад 70 відсотків голосувань за електронну петицію щодо звільнення з посади начальника управління капітального будівництва департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради Василини Маковійчук.

"Працівниками відділу комп'ютерно-технічного забезпечення міської ради проведено аналіз логів з голосуваннями і виявлено ознаки машинного вводу більше ніж в 70% голосувань, а саме: наявність груп голосувань, що відбувались з фіксованим інтервалом часу, з однакових мережевих адрес, з назвами поштових ящиків, які мають ознаки машинної генерації, інколи відрізняючись лише на один символ", - йдеться у тексті документу.

Чиновник нагадав, що не допускається автоматичне введення інформації, в тому числі підписання електронної петиції, без участі громадянина.

"Крім того, згідно розділу II глави 4, пункту 4.5. Положення, підписи, надіслані від однієї і тієї ж особи, з однієї і тієї ж електронної адреси, визнаються відповідальною особою недійсними та враховуються при підрахунку підписів як один голос, про що відповідальна особа повідомляє такого учасника на його електронну адресу", - йдеться у відповіді на е-петицію.

"Враховуючи зазначене електронна петиція розглянута в порядку передбаченим Законом України "Про звернення громадян". Разом з тим інформуємо, що відповідно до ст. 147, 147і Кодексу законів про працю України, з урахуванням вимог ст. 10 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування в України", вирішення питання про застосування до працівника дисциплінарного стягнення належить до повноважень керівника відповідного органу місцевого самоврядування", - йдеться у тексті відповіді на електронну петицію.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення