Субота, 16 січня 2021p.
Оксфорд Медікал проктолог

Чернівчани просять заборонити поліетиленові пакети у торгівлі

Чернівчани просять заборонити поліетиленові пакети у торгівлі Чернівчани просять заборонити поліетиленові пакети у торгівлі
Чернівчани просять заборонити поліетиленові пакети у торгівлі.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на відповідну електронну петицію зареєстрували в Єдиному сервісі петицій.

У Чернівцях жителі міста просять владу заборонити використання одноразових поліетиленових пакетів у роздрібній торгівлі та сфері обслуговування.

"Прошу послідувати прикладу Львова, та більше ніж 40 країн світу , і прийняти рішення про поступову заборону і відмову від використання поліетиленових пакетів та їх синтетичних аналогів в сфері торгівлі і обслуговування з 2020 року в межах міста Чернівці, та впровадження натомість паперовових пакетів, тканинних торб, та пакетів з природньої сировини", - йдеться у петиції.

"Звичайні поліетиленові пакети, які всі звикли купувати в супермаркетах, магазинах і т.ін., несуть величезну шкоду екології. Справа в тому, що період розпаду поліетиленових пакетів, як уже говорилося, перевищує 100 років, тоді як час використання цього ж пакета становить не більше 30 хвилин. При цьому, згідно з дослідженнями, в Україні на одну людину припадає понад 500 пакетів на рік, тоді як, наприклад, житель Німеччини використовує всього близько 40 пакетів на рік", - пише автор петиції Андрій Сидорчук.

Давайте зробимо разом величезний крок в збереженні нашої природи та стану наколишнього серидовища.
Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі


Оцінити коментар! 0 Lilia
@RepJudyChu Caltrans
in LaCanada put in stamped concrete center divider wall on 210.
How much did that waste of money cost??
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Chanel
Thanks for finally talking about >Чернівчани просять заборонити поліетиленові пакети у торгівлі
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Maddison
Thanks for finally talking about >Чернівчани просять
заборонити поліетиленові пакети
у торгівлі
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення