Четвер, 09 квітня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Прокуратура оскаржила узаконення будівництва автогазового заправного пункту на території Чернівців

Прокуратура оскаржила узаконення будівництва автогазового заправного пункту на території Чернівців Прокуратура оскаржила узаконення будівництва автогазового заправного пункту на території Чернівців
Прокуратура оскаржила узаконення будівництва автогазового заправного пункту на території Чернівців.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на прес-службу прокуратури Чернівецької області.

Чернівецький апеляційний суд задовольнив апеляційну скаргу керівника Чернівецької місцевої прокуратури та скасував ухвалу Садгірського районного суду міста Чернівці, якою узаконено самочинне будівництво автогазового заправного пункту на землях комунальної власності, які не передавались в користування для зазначених цілей.

Крім цього, встановлено, що органами державного архітектурно-будівельного контролю не видавались дозвільні документи для будівництва даного об’єкта та не здійснювалося його прийняття до експлуатації, що свідчить про самочинність будівництва.

Слід звернути увагу на те, що будівництво та експлуатація автомобільних газозаправних пунктів (АГЗП) має здійснюватися відповідно до вимог Закону України «Про об'єкти підвищеної небезпеки», що передбачає проведення їх ідентифікації в порядку, визначеному постановою Кабінету Міністрів України № 956 від 11 липня 2002 року «Про ідентифікацію та декларування безпеки об’єктів підвищеної небезпеки», що судом першої інстанції також з’ясовано не було.

У зв’язку із значною потенційною загрозою для життя та здоров’я людей, а також довкілля, яку несуть об’єкти підвищеної небезпеки, до яких відносяться автомобільні заправні станції та пункти, питання щодо порушення інтересів держави та територіальної громади міста Чернівців у зв’язку із їх самочинним будівництвом та експлуатацією без дозвільних документів, перебуває під особливим контролем органів прокуратури області.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення