Субота, 30 травня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

У Чернівцях цього року почнуть реконструювати басейн ЗОШ №27

Басейн ЗОШ №27 Басейн ЗОШ №27
www.bukpravda.cv.ua
У Чернівцях цього року почнуть реконструювати басейн ЗОШ №27.

У Чернівцях цього мають розпочати реконструкцію басейну школи №27, що на вулиці Воробкевича, майже за 23 мільйона гривень.

Роботи має здійснювати ТОВ "Група Компаній Енергомонтаж". Саме ця львівська компанія виграла тендер, оголошений минулого року.

Відповідно до тендерної документації, роботи мають бути завершені до 20 грудня 2019 року. У департаменті містобудівного комплексу вважають, що підрядник вкладеться у терміни, якщо буде фінансування.

"Зустрічалися з підрядником. Він готовий починати роботи.

Та минулого року йому не виділили фінансування, перенесли на цей рік. Поки що передбачено 2,9 мільйона гривень. Це дуже незначна сума. Сподіваємося отримати додаткові кошти із держбюджету", – каже заступник начальника департаменту містобудівного комплексу Василина Маковійчук.

Об’єм робіт у басейні дуже великий. Приміщення мають повністю перепланувати. Облаштувати горище і підвал та зробити там зали для занять спортом. Реконструювати старий басейн, зробити ще один дитячий басейн.

"Роботи із реконструкції мали би розпочатися у січні-лютому. Та басейн разом із приміщенням школи №27 входить у проект НЕФКО з енергоефективності. Тому реконструкція має відбуватися паралельно з утеплювальними роботами приміщення та заміною системи опалення. Найближчим часом маємо оголосити тендер за проектом НЕФКО", – продовжує Василина Маковійчук.

Фахівці зазначають, якщо буде належне фінансування, то реконструкцію басейну реально закінчити цього року. Якщо ж грошей не виділятимуть у достатній кількості, то це може стати черговим довгобудом.

Довідка "Група Компаній Енергомонтаж" належить львів’янину Сергію Калєйнікову. Фірма створена у 2012 році, тоді й отримала свій перший підряд – реконструкцію систем водопостачання на Львівщині. Серед контрактів фірми: реконструкція приміщень під котельні та теплові пункти, реконструкція та благоустрій парку у Львівській області, роботи із розробки проектно-кошторисної документації капремонтів та реконструкції шкіл у Закарпатській області. Роботи по реконструкції басейну у Чернівцях є одними із найдорожчих для фірми.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення