Вівторок, 22 вересня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

У Чернівцях міськрада ліквідувала два ЖРЕПи

У Чернівцях міськрада ліквідувала два ЖРЕПи У Чернівцях міськрада ліквідувала два ЖРЕПи
www.bukpravda.cv.ua
У Чернівцях міськрада ліквідувала два ЖРЕПи.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на molbuk.ua.

У Чернівцях міська рада ухвалила рішення про реорганізацію двох комунальних житлових ремонтно-експлуатаційних підприємств шляхом їх приєднання до ЖРЕПу №17.

Відповідне рішення сьогодні на черговій сесії було ухвалене 25 голосами депутатів, троє не голосували, один утримався. Ухвала передбачає реорганізацію ЖРЕПу №9 та ЖРЕПу №11 шляхом їх приєднання до ЖРЕПу №17. Водночас рішення передбачає, що майно, права та обов’язки вказаних підприємств у випадку ухвалення рішення перейдуть до правонаступника - ЖРЕПу №17.

Крім того, ухвала передбачає, що голови комісій з реорганізації повинні забезпечити, в порядку встановленому законодавством, попередження та звільнення працівників КЖРЕП №9 та КЖРЕП-11, а також підготовку та подання Державній службі зайнятості списків осіб, яких звільняють з роботи з цих ЖРЕПів.

Разом з тим, міськрада рекомендує виконкому вирішити питання про списання житлових будинків з балансу КЖРЕП №9, КЖРЕП-11 та передачі на баланс (утримання, обслуговування) дитячих майданчиків, житлового, нежитлового фонду, рухомого та іншого майна комунальної власності, яке знаходиться на території підприємств, які реорганізовуються.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення