П'ятниця, 03 квітня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Чернівчани просять заборонити забудову в парку «Жовтневий»

Чернівчани просять заборонити забудову в парку «Жовтневий».

У Чернівцях небайдужі вимагають заборонити на території парку "Жовтневий" будівництво розважальних закладів, релігійних споруд, розвиток інфраструктури парку обмежити виключно облаштуванням конструкцій для еко-туризму, активного водного відпочинку, мережі доріжок для бігу та велоспорту, спортивних тренажерів тощо.

Відповідну петиції зареєстрував у Єдиній системі місцевих петицій сьогодні, 4 березня, Кандюк Олексій Богданович.

"Терміново вжити заходи для розширення меж парку "Жовтневий", де є така можливість, з метою збільшення охоронної зеленої зони в густозаселеному мікрорайоні. Негайно оголосити конкурс на кращу проектну пропозицію концепції Генерального плану парку "Жовтневий" з метою пошуку планувального, ландшафтного рішення та визначення функціонального зонування парку для організації вільного часу, активного відпочинку, задоволення спортивно-оздоровчих та культурних запитів різноманітних груп населення, створення умов для організації активного дозвілля містян, виховання екологічної культури.

Передбачити, що при розробці проектної пропозиції необхідно врахувати потреби різних вікових груп населення у сфері дозвілля та відпочинку, створення вхідних зон та функціональних зон для тихого та активного відпочинку. Перед проектантами поставити завдання вирішити питання зберігання автотранспорту відвідувачів парку, передбачити реконструкцію існуючих будівель відповідно до потреб функціонування парку, влаштування місця для проведення культурно-масових заходів, сучасної вело- та пішохідної інфраструктури, максимальне використання потенціалу озер та їх берегів для екологічного відпочинку мешканців", - йдеться у петиції.

Автор вимагає виділити кошти з міського бюджету на преміальний фонд зазначеного конкурсу та розробку нового Генерального плану парку "Жовтневий" та винести концепцію Генерального плану парку "Жовтневий" на обговорення громадськості.

Станом на сьогодні 17.20 петиція набрала 176 підписів із 250 потрібних.
Оцінити матеріал:
(0 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення