Четвер, 20 лютого 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

У Чернівцях ОВК визнала протиправним рішення дільничної комісії про вилучення із засідання спостерігачки «Опори»

У Чернівцях ОВК визнала протиправним рішення дільничної комісії про вилучення із засідання спостерігачки «Опори»
У Чернівцях ОВК визнала протиправним рішення дільничної комісії про вилучення із засідання спостерігачки «Опори».

У Чернівцях окружна виборча комісія №201 визнала протиправними дії членів виборчої дільниці у студмістечку на вулиці Небесної сотні, які 31 березня вигнали зі свого засідання спостерігачку Громадянської мережі ОПОРА.

Як повідомляють в Опорі, 3 квітня ОВК розглянула скаргу, подану представниками мережі. На розгляді окружна виборча комісія прийняла рішення задовольнити вказану скаргу в повному обсязі та визнати її протиправною.

Також, ОВК прийняла рішення скасувати рішення ДВК №730506 (студмістечко), щодо позбавлення права присутності на своєму засіданні офіційного спостерігача від ОПОРИ, оформлене актом №1 від 31. 03. 2019 р. Фактично, вказане рішення Дільничної виборчої комісії №730506 територіального виборчого округу №201, є протиправним оскільки, без попередження та належного мотивування виборчою комісією позбавлено офіційного спостерігача права бути присутнім на засіданні дільничної виборчої комісії, що свідчить про те, що таке рішення прийняте в порушення положень частини 11 стаття 28, частини 11 ст. 69 Закону України "Про вибори Президента України".

Окрім того, прийняттям ДВК такого протиправного рішення, порушено право офіційного спостерігача бути присутнім на засідання виборчої комісії, що закріплене в ч. 9 ст. 28 та ч. 9 ст. 60 Закону України "Про вибори Президента України".

"Подібна діяльність є неприпустимою з боку виборчих комісій і у випадку безпідпідставного видалення наших спостерігачів з ДВК ми завжди будемо оскаржувати такі дії та робити все можливе для притягнення винних до відповідальності", - зазначив Тарас Прокоп, координатор спостереження за виборами Громадянської мережі ОПОРА у Чернівецькій області.

Раніше повідомлялося, що дільнична виборча комісія проголосувала за те, щоб вилучити спостерігачку ОПОРИ з підсумкового засідання після того, як вона зробила зауваження щодо виявленого порушення.
Оцінити матеріал:
(0 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення