Четвер, 24 вересня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Люди Фірташа хочуть купити готель «Черемош» у Чернівцях

Люди Фірташа хочуть купити готель «Черемош» у Чернівцях
Люди Фірташа хочуть купити готель «Черемош» у Чернівцях.

ТОВ "ТЕ Партнер", наближене до бізнесмена Дмитра Фірташа, має намір придбати 67,3% акцій товариства "Туристичний комплекс "Черемош" у Чернівцях, яке з березня 2018 року перебуває в стані ліквідації.

Про це компанія-покупець повідомила у системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, передає Інтерфакс-Україна.

"ТОВ "ТЕ Партнер" повідомляє про намір придбати більше 10% голосуючих акцій ПрАТ "Туристичний комплекс "Черемош" в кількості 131,4 млн шт. простих іменних акцій, що становить 67,2542% від загальної кількості акцій", - сказано в повідомленні. Компанія станом на 4 квітня 2019 року не володіє акціями ПрАТ "Туристичний комплекс "Черемош".

Згідно з даними Єдиного держреєстру, станом на 4 квітня акціями ТОВ "ТЕ Партнер" володіють "Кастол Лімітед" (21%, Кіпр), "Старт Інкорпорейтид Лімітед" (24%, Великобританія). При цьому, з 1 березня 2018 року ПрАТ "ТК" "Черемош" "перебуває у стані припинення діяльності на підставі судового рішення про банкрутство". Також повідомляється, що 11-поверховий готель "Черемош" у Чернівцях складається з 324-х номерів, конференц-залу на 200 місці, а також з банкетних залів на 70 і 400 місць. За даними держреєстру, власниками ТОВ "ТЕ Партнер" є Роман і Юрій Мандригеля (99% і 1% відповідно).

Статутний капітал компанії становить 10 тис грн. Роман Мандригеля є також керівником фірми "Статус-Трейд", що займається поставками газу і входить до Group DF. Варто зауважити, що засновником компанії є "Рулата Венчерз Лімітед" (Кіпр), де кінцевим бенефіціаром вказано Дмитра Фірташа.

Роман Мандригеля раніше займав пост керівника ТОВ "Титан України", що входить до групи Group DF Дмитра Фірташа, а також пост начальника юридичного управління ДК "Газ України" НАК "Нафтогаз України".
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі


Оцінити коментар! 0 Milla
Pros:
Is more affordable than natural stone, brick or pavers
Enhances outdoor spaces and adds to your home value
Offers nearly limitless pattern and color choices
Slip resistant when treated with a non-skid additive
Is durable and.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення