Субота, 06 червня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Депутати провалили рішення про збереження книгарні «Українська книга» у центрі Чернівців

Депутати провалили рішення про збереження книгарні «Українська книга» у центрі Чернівців
Депутати провалили рішення про збереження книгарні «Українська книга» у центрі Чернівців.

Чернівецька міська рада не змогла підтримати електронну петицію Оксани Драчковської щодо збереження книгарні та культурно-мистецького центру "Українська книга".

У проекті рішення щодо петиції пропонувалося заборонити змінювати цільове призначення об’єкту на Центральній площі до 15 грудня 2020 року.

На початку розгляду цього питання на сьогоднішній сесії представниця автора петиції Тетяна Шепелько зауважила, що має одну пропозицію до тексту проекту рішення. "Єдине уточнення – громадськість просить, щоб цільове призначення "Української книги" не змінювалося до кінця оренди, а не до того терміну, до тої дати, що зазначена у проекті рішення. Тому що ми знаємо, що оренда може бути пролонгована, і я як представник автора петиції, прошу виключити в проекті рішення ці слова "до 2020 року", – повідомила вона.

Тоді представники фракції "Рідне місто" запропонували відправити це питання на довивчення. Міський голова Олексій Каспрук запропонував депутатам підтримати пропозицію Шепелько голосуванням, однак рішення з цього приводу не вдалося ухвалити. "За" проголосували 13 обранців. Крім того, міськрада не дала достатньо голосів для того, щоб зняти це питання з розгляду та повторно розглянути на червневій сесії. За рішення у цілому проголосували лише 8 депутатів, після повторної спроби голосування було 16 голосів, рішення не прийнято.

"Повторять долю "Кобзаря". Книгарні й мистецькі центри нам не потрібні", – сказав Олексій Каспрук. Раніше повідомлялося, що у Чернівцях замість книгарні "Українська книга" може з’явитись чергова "наливайка". Пізніше електронна петиція щодо збереження книгарні назбирала необхідну кількість голосів.

У відповідь на цю петицію міськрада створила проект рішення, яким пропонується включити приміщення міської комунальної власності за адресою вул. Емінеску Михая, 2 – Центральна площа, 10, яке орендує Чернівецька міська громадська організація "Інститут розвитку міста Чернівці", до переліку об’єктів міської комунальної власності, які не підлягають приватизації.

Окрім того, департаменту розвитку пропонується не надавати згоду на зміну цільового призначення орендованого приміщення за адресою вул. Емінеску Михая, 2 – Центральна площа, 10 до 15.12.2020 року.
Оцінити матеріал:
(0 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення