П'ятниця, 13 грудня 2019p.
Оксфорд Медікал проктолог

Чернівецька міськрада вимагає в орендеря «Української книги» надати доступ до приміщення

Чернівецька міськрада вимагає в орендеря «Української книги» надати доступ до приміщення
Чернівецька міськрада вимагає в орендеря «Української книги» надати доступ до приміщення.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на прес-службу міськради.

«Української книги» надати доступ до приміщення Чернівецька міська рада вимагає від орендаря "Української книги" надати доступ до приміщення для проведення перевірки.

Департамент розвитку міської ради публічно повідомляє орендаря комунального приміщення на площі Центральна10 ( " Українська книга") - міську громадську організацію "Інститут розвитку міста Чернівці", що 2 липня цього року о 10 годині він зобов’язаний надати доступ орендодавцю для перевірки стану об’єкту оренди.

Орендарю нагадують, що відповідно до пункту 4.1.2 Договору він зобов’язаний використовувати Майно виключно з метою, що визначена Договором.

Пункт 4.1.4 передбачає що орендар зобов’язаний забезпечити збереження Об’єкта оренди, своєчасно проводити за власний рахунок його поточний ремонт, запобігати пошкодженню і псуванню Майна.

Пунктом 3.2.2 Договору передбачено, що орендодавець має право контролювати стан, напрямки та ефективність використання майна, переданого в оренду.

Пунктом 4.1.7 Договору визначено, що орендар забезпечує Орендодавцю і балансоутримувачу доступ на Об’єкт оренди з метою перевірки його стану і відповідності напрямку використання за функціональним призначенням, визначеним Договором.

Наразі без відповідного повідомлення Орендодавця орендар проводить в орендованому приміщенні ремонтні роботи, які спричиняють пошкодження об’єкта оренди.

Орендодавець вимагає від орендаря надати доступ до орендованого приміщення для перевірки стану об’єкту оренди.
Оцінити матеріал:
(0 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення