Четвер, 27 лютого 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

У Чернівцях школярі можуть залишитися без безкоштовних сніданків

У Чернівцях школярі можуть залишитися без безкоштовних сніданків
У Чернівцях школярі можуть залишитися без безкоштовних сніданків.

Голова тендерного комітету міської ради, заступник міського голови Володимир Середюк та секретар виконавчого комітету Антоніна Бабюк 19 липня на засіданні тендерного комітету піддали сумніву доцільність оплати з міського бюджету безкоштовних сніданків для школярів.

"Треба з цим зав’язувати", - сказала Антоніна Бабюк. З нею погодився Володимир Середюк, який вважає,що потрібно визначити соціальну потребу у безкоштовних сніданках лише для дітей з неблагополучних сімей.

"Якби ж діти їли, а то ж 50-60% їди йде в утилізатор", – зазначили посадовці.

Також з’ясувалося, що секретар виконкому Антоніна Бабюк не знає, скільки дошкільнят виховується в НВК "Любисток".

"Там групи по 7-8 дітей", – зазначила Антоніна Бабюк.

"Це на Гравітоні. Там у другу зміну вчаться. Там до фіг… Багато дітей", - поправив її Володимир Середюк.

У школах Чернівців безкоштовні сніданки за рахунок міського бюджету отримують учні 1-4 класів, безкоштовні сніданки та обіди – діти-сироти, напівсироти, діти з багатодітних сімей, учасників АТО та вимушених переселенців.

У 2019 році на харчування школярів у міському бюджеті передбачено понад 18 мільйонів гривень. За ці кошти безкоштовні сніданки отримують понад 11,8 тисяч учнів перших-четвертих класів, сніданки та обіди – майже тисячу дітей пільгових категорій, а також 3700 дітей упродовж трьох тижнів отримували обіди у шкільних таборах.

У Чернівцях працюють три навчально-виховні комплекси (НВК) – "Любисток", "Лідер" та "Берегиня". В усіх НВК наповнюваність дошкільних груп становить понад 25 дітей. Для збільшення місць у НКВ "Любисток" цього року переносять харчоблок та облаштовують додаткові класи.
Оцінити матеріал:
(0 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення