Неділя, 07 березня 2021p.
Оксфорд Медікал проктолог

На двох комунальних підприємствах Чернівців виявили порушення із виплатою зарплат

На двох комунальних підприємствах Чернівців виявили порушення із виплатою зарплат.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на прес-службу міськради з посиланням на керівника відділу контрольно- перевірочної роботи.

У Чернівцях виявили порушення фінансово-господарської діяльності двох комунальних підприємств та в департаменті ЖКГ.

Відомство провело планові перевірки у міському комунальному підприємстві "Аптека №2", комунальному спортивно-оздоровчому підприємстві "Буковина" та аналіз витрат з надання послуг із відлову та тимчасової ізоляції тварин у місті у департаменті житлово-комунального господарства міської ради.

"За результатами перевірки в міському комунальному підприємстві "Аптека №2" встановлено порушень фінансового характеру на загальну суму 30 540,89 грн, зокрема виявлено випадки переплати заробітної плати працівникам підприємства у загальній сумі 4 339,67 грн, недоплати зарплати на суму 26 201,22 грн, а також лишки матеріальних цінностей, які підлягають оприбуткуванню на баланс підприємства", – повідомляє прес-служба міськради.

"В комунальному спортивно-оздоровчому підприємстві "Буковина" встановлено порушень фінансового характеру на загальну суму 80 777,04 грн, зокрема виявлено випадки переплати заробітної плати працівникам підприємства у загальній сумі 19 170,04 грн та недоплати зарплати на суму 61 607,00 грн.

Керівникам підприємств направлені письмові вимоги щодо усунення виявлених порушень та пропозиції щодо покращення діяльності", – йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що у департаменті житлово-комунального господарства міської ради здійснено тематичну перевірку – зокрема проаналізовано витрати на надання послуг із відлову та тимчасової ізоляції тварин в місті Чернівці. "Департамент не зміг надати первинні документи, калькуляції окремих видів послуг або інші розрахунки, на підставі яких обраховувалася вартість послуги з відлову та тимчасової ізоляції безпритульних тварин у місті.

Під час аналізу кошторису на послуги з відлову та тимчасової ізоляції тварин в м. Чернівцях на 2019 рік, який було скориговано у квітні 2019 року, встановлено, що частина цін на послуги не підтверджується відповідними розрахунками, а розрахунок ціни за одиницю виміру з утримання скотомогильника взагалі не проводився", – йдеться у повідомленні.

Крім цього, відділ контрольно-перевірочної роботи міської ради провів перевірки в Аптеці №10 та Аварійно-диспетчерській службі 0-80 щодо усунення ними порушень та недоліків, виявлених під час проведення перевірок на цих підприємствах у 2018 році.
Оцінити матеріал:
(0 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення