Вівторок, 24 листопада 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Суд поновив на посаді головну архітекторку Чернівців Наталію Хілько

Суд поновив на посаді головну архітекторку Чернівців Наталію Хілько
Суд поновив на посаді головну архітекторку Чернівців Наталію Хілько.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на відповідне рішення опубліковане в Єдиному держреєстрі судових рішень.

Чернівецький окружний адміністративний суд визнав незаконним звільнення Наталії Хілько з посади головної архітекторки Чернівців.

Судом встановлено, що підставою для догани і звільнення Хілько було ініційоване Проданом службове розслідування відносно дій та бездіяльності головної архітекторки.

Однак суд вирішив, що при звільненні чиновниці було порушено низку пунктів чинного законодавства, зокрема Конституції України.

У рішенні йдеться про визнання протиправними та скасування двох розпоряджень секретаря Чернівецької міської ради Продана Василя Сафроновича про звільнення Наталії Хілько.

Ухвалено поновити її на посаді заступника директора, начальника управління містобудування та архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради, головного архітектора міста Чернівці, а також стягнути з Чернівецької міської ради заробітну плату з відповідними надбавками за час вимушеного прогулу.

"Суд вважає, що будь-яких належних та допустимих доказів наявності вини у вчинених на думку відповідача порушень, визначених у акті комісії проведення службового розслідування відносно дій та бездіяльності головного архітектора міста від 04.01.2019 року щодо виявлених за результатом перевірки порушень, матеріали справи не містять та відповідачем не надано", - ідеться в тексті рішення.

Відтак, суд вирішив поновити Наталію Хілько на посаді, а з Департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради стягнути на користь позивача середній заробіток за час вимушеного прогулу з 05.02.2019 року по 30.10.2019 року в сумі 158810 грн.
Оцінити матеріал:
(0 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення