Четвер, 16 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Чернівці вирішили відмовитись від пластикових пакетів у торгівлі.

Чернівці вирішили відмовитись від пластикових пакетів у торгівлі.
Чернівці вирішили відмовитись від пластикових пакетів у торгівлі.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на molbuk.ua.

Чернівецька міська рада підтримала рішення про обмеження використання одноразових поліетиленових пакетів у місті. Відповідне рішення сьогодні ухвалили на черговій сесії більшістю голосів депутатів.

Згідно з рішенням, міськрада рекомендує покупцям не використовувати пластикові пакети у торгівлі. Водночас рішення передбачає рекомендувати департаменту розвитку міськради стимулювати зберігання продуктів у біорозкладних пакетів, замінити використання одноразових поліетиленових рукавичок на застосування кулінарних щипців у точках роздрібної торгівлі; регулярно проводити просвітницьку роботу щодо шкідливого впливу та забруднення навколишнього середовища від поліетилену та пластику серед підприємців міста, а також започаткувати проведення просвітницького заходу "День без поліетилену в місті Чернівці".

Окрім того, управлінню освіти рекомендується організувати інформаційно-просвітницьку роботу у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах щодо негативного впливу на довкілля від використання одноразових поліетиленових пакувальних матеріалів та переваг використання багаторазової тари.

Разом з тим, рішення передбачає, що відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради пропонується налагодити роботу з місцевими засобами масової інформації щодо висвітлення матеріалів про шкідливість пластикової тари та упаковки для довкілля і доцільність обмеження її використання у побуті, методи вилучення зі сміттєвої маси та утилізації одноразової поліетиленової тари, переваги використання багаторазових пакувальних матеріалів.

Також у рішення присутній пункт про направлення звернення Чернівецької міськради до Верховної Ради України щодо заборони використання та продажу одноразових поліетиленових пакетів на законодавчому рівні.

Рішення передбачає, що фінансування заходів щодо організації та проведення інформаційно-просвітницької роботи з питань обмеження використання пластикових пакетів має здійснюватися за рахунок коштів міського Фонду охорони навколишнього природного середовища.
Оцінити матеріал:
(0 голосів)
...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Схожі матеріали (за тегом)

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення