Неділя, 05 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

У ЧНУ шукають завідувачів на чотири кафедри

У ЧНУ шукають завідувачів на чотири кафедри
У ЧНУ шукають завідувачів на чотири кафедри.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на на сайті вузу.

У Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича оголосили конкурс на заміщення семи вакантних посад.

Зокрема, в університеті шукають завідуючих на чотири кафедри – історії України, архітектури та збереження об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, кафедри будівництва, а також кафедри містобудування та урбаністики.

Окрім того, в ЧНУ відкриті вакансії професора на кафедру культурології, релігієзнавства і теології; професора на кафедру психології та доцента на кафедру Європейського права та порівняльного правознавства.

Вимоги до претендента на посаду завідувача кафедри: науковий ступінь доктора або кандидата наук та/або вчене (почесне) звання відповідно до профілю кафедри, стаж роботи на науково-педагогічних посадах не менше 5 років.

Вимоги до претендента на посаду професора кафедри: науковий ступінь доктора або кандидата наук та/або вчене звання професора відповідно до профілю кафедри, стаж роботи на науково-педагогічних посадах не менше 8 років. Вимоги до претендента на посаду доцента кафедри: науковий ступінь кандидата наук та/або вчене (почесне) звання відповідно до профілю кафедри, стаж роботи на науково-педагогічних посадах не менше 5 років. Університет житлом не забезпечує.
Оцінити матеріал:
(0 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення