П'ятниця, 05 червня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

У Чернівцях шукають керівника для оновленого управління охорони здоров’я

У Чернівцях шукають керівника для оновленого управління охорони здоров’я
У Чернівцях шукають керівника для оновленого управління охорони здоров’я.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з плстланняи на сайт міськради.

У Чернівцях міський голова оголосив про початок кадрового конкурсу на заміщення вакантної посади начальника управління забезпечення медичного обслуговування у сфері охорони здоров’я міськради.

Зазначається, що конкурс відбудеться у міській раді 10 січня 2020 року в кабінеті 202 міськради о 8.30. Кваліфікаційні умови до кандидатів на посаду: громадянство України, вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста в галузі медицини, вільне володіння державною мовою.

Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:
заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеження щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;
заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
1 фотокартку розміром 3 х 4 см.;
документи про освіту; декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України "Про запобігання корупції", у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції; паспорт громадянина України;
довідка про присвоєння ідентифікаційного номера; письмову згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";
військовий квиток (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
копію трудової книжки. Кандидати допущені до участі у конкурсі, складають іспит на знання Конституції України, Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про запобігання корупції", інших законодавчих та нормативно-правових актів з урахуванням специфіки функціональних повноважень.

Інформація щодо конкретних функціональних обов’язків та умов оплати праці надається кадровою службою додатково.

Заяви приймаються протягом місяця з дня опублікування оголошення за адресою: м. Чернівці, Центральна площа, 1, відділ з питань кадрової роботи, каб. 305, тел. 52-51-00.
Оцінити матеріал:
(0 голосів)
...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Схожі матеріали (за тегом)

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення