Середа, 08 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

У Чернівцях відкрили ресторан сучасної японської кухні «Сушия»

У Чернівцях відбулась офіційна церемонія відкриття ресторану сучасної японської кухні «Сушия» за участі генерального директора компанії Романа Романчука, заступника директора департаменту економіки Чернівецької міської ради Руслани Сидляр та директора торгового центру «Майдан» Володимира Руснака.

Заклад, загальною прощею 417,29 кв.м., знаходиться на 3 поверсі торгівельного центру «Майдан» та здатний запропонувати якісний сервіс та смачні страви 162 відвідувачам одночасно.

На урочистій події гостей зустрічав генеральний директор компанії Роман Романчук: «Нам дуже приємно бути представленими в такому історичному та культурному центрі, як Чернівці. Самобутність – найхарактерніша риса Буковини, також притаманна Японії. Цінності, сформовані впродовж століть, є пріоритетними в цих, начебто зовсім різних, культурах. Я вважаю це спільною точкою та чудовим початком».

У цей день до ресторану також запросили дітей одного із дитячих будинків міста, які із задоволенням скуштували страви японської кухні та дізналися більше про культуру країни висхідного сонця.

На церемонії була присутня заступник директора департаменту Чернівецької міської ради Сидляр Руслана Василівна, яка щиро привітала Романа та висловила вдячність за внесок у розвиток міста. «Вхід таких великих та потужних компаній, як «Сушия», відкриває не лише торгівельному центру, а й всьому місту шлях до розвитку, удосконалення, що безумовно є гідною метою» - відзначила пані Руслана.

Традиційно на знак відкриття, почесні гості разом перерізали стрічку.  Після цього всім присутнім була офіційно представлена команда ресторану. Провідні фахівці компанії ретельно відбирали працівників та готували до роботи відповідно стандартам «Сушия». Відтепер на них покладено важливу місію – надавати бездоганний сервіс та дарувати відвідувачам ресторану яскраві враження.

Ресторан «Сушия» у Чернівцях став 28-м рестораном мережі, але далеко не останнім. 15 ресторанів діють у Києві, по 2 – в Житомирі, Дніпропетровську та Одесі, та по 1 – в Борисполі, Луганську, Запоріжжі, Львові, Черкасах та Вінниці. Плани компанії в цьому напрямку дуже амбітні. «Сушия» і надалі збирається залишатися лідером по кількості ресторанів японської кухні в Україні, пропонуючи своїм відвідувачам корисні, смачні страви та якісне обслуговування.

Звісно, що під час прес-конференції усіх цікавило питання стосовно свіжості та якості продуктів, які потраплятимуть на стіл відвідувачів ресторану. Як зазначив генеральний директор компанії Роман Романчук, на сьогодні одним із найголовніших завдань є контроль якості і компанія несе пряму відповідальність за доставку продукції від постачальника до столу відвідувача. Для цього, компанія заключила жорсткі контракти з постачальниками різних країн світу, які напряму поставляють складові продукти та інгредієнти в Україну. Відповідно на кожній стадії руху продукції, працюють технологи, які перевіряють стан свіжості усіх продуктів. Також в самих ресторанах функціонує декілька етапів контролю якості продуктів.

Довідка про компанію

Сушия – ресторани сучасної японської кухні. Перший ресторан відкрився в грудні 2006 р. За п’ять років роботи компанія відкрила 28 ресторанів в 10 регіонах України, та є найбільш динамічно зростаючою мережею ресторанів японської кухні в Україні. З початку роботи першого ресторану, компанія зробила ставку на демократичність, доступність та якість. В меню ресторанів представлені привабливі ціни на широкий спектр популярних позицій. Прямий імпорт основних продуктів японської кухні дає можливість регулювати вартість блюд, зберігаючи при цьому високий рівень якості.

По мірі необхідності, як правило, 1-2 рази на рік, в «Сушия» оновлюється основне меню та суші-бар, періодично вводяться спеціальні сезонні пропозиції.

Популярність «Сушия» будується на строгому виконанні трьох принципів: свіже, якісне, корисне, та підтверджується тим, что більш, ніж 50% гостей відвідують «Сушия» декілька разів на тиждень.

Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення