Вівторок, 28 вересня 2021p.
Оксфорд Медікал варикоз

У Чернівцях карантин у всіх навчальних закладах продовжили до 3 квітня

Карантин у всіх навчальних закладах Чернівців продовжили до 3 квітня.

У Чернівцях з метою запобігання занесенню і поширенню випадків коронавірусу COVID-19 продовжено карантин в усіх навчальних закладах міста.

Відповідне розпорядження підписав міський голова Олексій Каспрук.

Згідно з документом, управління освіти, управління культури та управління фізкультури і спорту міської ради зобов'язали:

- продовжити призупинення освітнього процесу у вищих та середніх спеціальних навчальних закладах, закладах загальної середньої і позашкільної освіти, мистецьких та дитячо-юнацьких спортивних школах різних форм власності, що розташовані на території міста Чернівців до 3 квітня;
- призупинити діяльність дошкільних навчальних закладів, що розташовані на території міста Чернівців з 13 березня до 3 квітня;
- скасувати проведення масових заходів у закладах освіти, установах культури, закладах соціального захисту.

Управлінню освіти міської ради доручено запровадити у закладах загальної середньої освіти дистанційне навчання та онлайн консультування учнів на період обмеження освітнього процесу.

Заборонено керівникам підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності та підпорядкування, проведення всіх масових заходів, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, громадським організаціям, волонтерам та громадським активістам утриматися від організації та проведення масових заходів на території м. Чернівці.
Оцінити матеріал:
(0 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення