Понеділок, 18 жовтня 2021p.
Оксфорд Медікал варикоз

Мер Чернівців поскаржився облраді й прокурору на МАФ біля перинатального центру

Мер Чернівців поскаржився облраді й прокурору на МАФ біля перинатального центру
Олексій Каспрук поскаржився облраді й прокурору Буковини на МАФ біля перинатального центру.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на прес-службу міської ради.

Мер Чернівців звернувся до прокурора Чернівецької області та обласної ради з проханням визнати недійсним договір сервітуту від 16 серпня 2019 року, укладеного між обласною клінічною лікарнею та ТзОВ "Маркєт-Сервіс", відповідно до якого на вулиці Буковинська 1А з’явилася тимчасова споруда. Олексій Каспрук просить обласну раду вжити невідкладні заходи та винних осіб притягнути до відповідальності.

Тимчасова споруда на вул. Буковинській,1А з’явилася на земельній ділянці, яка перебуває в постійному користуванні у обласної комунальної установи "Чернівецька обласна клінічна лікарня".

Міська комісія з демонтажу тимчасових споруд, малих архітектурних форм та літніх торгових майданчиків з’ясувала , що 16 серпня 2019 року ОКУ "Чернівецька обласна клінічна лікарня" в особі голови комісії з реорганізації цієї установи Бориса Ситенка уклала договір на встановлення безстрокового земельного сервітуту відносно зазначеної земельної ділянки площею 0,8428 га з ТОВ "Маркєт- Сервіс" (м.Чернівці, Театральна площа,6/65, директор – Паскар Микола Іванович).

Зазначеним договором передбачено розміщення та монтаж на цій ділянці нежитлової будівлі з використанням металоконструкцій.

Міський голова Олексій Каспрук звертає увагу прокурора та обласної ради на те, що зазначений договір укладено без згоди власника земельної ділянки, а призначення сервітуту не відповідає цільовому призначенню зазначеної земельної ділянки, сама тимчасова споруда встановлена самовільно, оскільки Департамент містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради паспорт прив’язки на цю ТС не видавав.

Не було також надано відповідного висновку відділу охорони культурної спадщини міської ради на розміщення вказаного об’єкту на земельній ділянці, що знаходиться в комплексній охоронній зоні Центрального історичного ареалу м. Чернівці.

За таких обставин Олексій Каспрук просить прокурора області вжити заходи представницького характеру щодо визнання недійсним договору сервітуту, що дозволить провести демонтаж самовільно встановленої на цій земельній ділянці тимчасової споруди.
Оцінити матеріал:
(0 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення