Четвер, 28 січня 2021p.
Оксфорд Медікал проктолог

Стало відомо хто може очолити депутатські комісії в Чернівецькій міськраді (прізвища кандидатів)

Стало відомо хто може очолити депутатські комісії в Чернівецькій міськраді (прізвища кандидатів)
Хто очолить депутатські комісії в Чернівецькій міськраді: з’явились прізвища кандидатів.

У Чернівецькій міській раді восьмого скликання можуть утворити шість постійних депутатських комісій.

Про це свідчить відповідний проект рішення, оприлюднений на офіційному сайті міськради.

Згідно з проектом документу, комісію з питань законності, прав і свобод людини, регламенту, депутатської діяльності, етики та запобігання корупції може очолити депутатка від партії "Пропозиція" Тетяна Шепелько.

Комісію з питань бюджету та фінансів може очолити депутат від "Європейської солідарності" Василь Максимюк, який до цього часу керував цією ж комісією.

Представник "Єдиної альтернативи" Руслан Білоскурський може стати головою комісії з питань економіки, підприємництва, інвестицій та туризму.

Водночас депутат від партії "Слуга народу" Олексій Просяний може стати головою комісії з питань земельних відносин, архітектури та будівництва.

Обранець "Єдиної альтернативи" Сергій Гринюк претендує на посаду керівника комісії з питань житлово-комунального господарства та охорони навколишнього середовища.

Разом з тим, депутат від "Пропозиції" Олексій Каспрук може очолити комісію з питань гуманітарної політики.

Таким чином, очікується, що керівні посади у постійних депутатських комісіях не дістануться партіям "Команда Михайлішина", "Народний контроль" і "Рідне місто".

Окрім того, в іншому проекті рішення Чернівецької міськради пропонується затвердити склад постійних депутатських комісій:

Комісія з питань законності, прав і свобод людини, регламенту, депутатської діяльності, етики та запобігання корупції: 1. Дембіцька Наталія Миколаївна 2. Сафтенко Юлія Костянтинівна 3. Шепелько Тетяна Миколаївна

Комісія з питань бюджету та фінансів: 1. Другановський Віталій Валерійович 2. Кирилюк Марина Василівна 3. Максимюк Василь Сидорович 4. Фрунзе Наталія Штефанівна

Комісія з питань економіки, підприємництва, інвестицій та туризму: 1. Білоскурський Руслан Романович 2. Бостан Сергій Іванович 3. Зубжицька Оксана Петрівна 4. Прокоп Тарас Ігорович 5. Шкурей Михайло Радувич

Комісія з питань земельних відносин, архітектури та будівництва: 1. Зазуляк Василь Володимирович 2. Просяний Олексій Валентинович 3. Радчук Валентина Миколаївна 4. Руденко Степан Валерійович 5. Скрипа Ромео Титусович

Комісія з питань житлово-комунального господарства та охорони навколишнього середовища: 1. Гринюк Сергій Миколайович 2. Кавуля Андрій Васильович 3. Пікулін Олександр Сергійович 4. Шалєєв Андрій Володимирович

Комісія з питань гуманітарної політики: 1. Абрам’юк Галина Йосипівна 2. Білоус Дмитро Георгійович 3. Калмикова Наталія Іванівна 4. Каспрук Олексій Павлович 5. Скорейко Ганна Михайлівна 6. Широкова Світлана Вікторівна.
Оцінити матеріал:
(0 голосів)
...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Схожі матеріали (за тегом)

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення