Субота, 11 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Папієв зустрівся з Ковалем та Демидовим (фото)

У боротьбі з корупцією правоохоронці мають тісніше співпрацювати з громадянським суспільством, на цьому наголосив сьогодні, 25 січня, голова облдержадміністрації Михайло Папієв на засіданні координаційної ради керівників правоохоронних органів Чернівецької області.

«Кожне правопорушення, пов’язане з корупцією, повинно бути виявлено, жоден корупціонер не повинен уникнути відповідальності, - зазначив керівник крайової виконавчої влади. - Вибіркової боротьби з корупцією не може бути. Водночас, ми спільно повинні зробити все для того, аби замість одного виявленого корупціонера, який поніс покарання, на його місці не з’явився «послідовник».

Михайло Папієв висловив переконання, що одне із ключових завдань антикорупційної державної політики - формування у суспільстві громадської нетерпимості до цього зла та гострої необхідності його викорінення, а також якомога ширшого залучення до реалізації цієї політики громадськості. «Без залучення усіх можливих важелів, зокрема інститутів громадянського суспільства, сьогодні практично неможливо вести ефективну боротьбу із корупцією та досягати бажаних результатів, - сказав Михайло Папієв.

- Вбачаю, що у цій справі нам можуть допомогти громадські ради при обласній державній адміністрації, райдержадміністраціях, територіальних відомствах центральних органів виконавчої влади, які діють в області». Голова облдержадміністрації вважає, що сьогодні ці можливості в регіоні використовуються поки-що не у повній мірі, тому необхідно звернути особливу увагу на організацію системної і постійної співпраці правоохоронців з інститутами громадянського суспільства.

Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення