Четвер, 11 серпня 2022p.
Оксфорд Медікал варикоз

Bolt запустив прокат самокатів у Чернівцях

Bolt запустив прокат самокатів у Чернівцях
Bolt запустив прокат самокатів у Чернівцях.

У Чернівцях з 27 травня 2022 року функціонує нова послуга — прокат електросамокатів через додаток Bolt.

Компанія Bolt відгукнулася на заклик міської ради Чернівців забезпечити для містян прокат альтернативних транспортних засобів. Це зручний і простий у керуванні транспорт, з яким пересування містом стає простішим і швидшим.

"Електросамокати - це один із найпопулярніших засобів пересування. По-перше, ви не гаєте час у заторах, а по-друге, менше шкоди для довкілля. Водночас це сприятиме виваженому смарт-плануванню інфраструктурного розвитку міста. Ось так новий тренд може змінити місто на краще, а разом із цим ― повсякдення і дозвілля його жителів." - розповідає заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ігор Крохмаль.

Щоб скористатися послугою, жителям Чернівців потрібно буде завантажити додаток Bolt в App Store або Google Play, а далі зробити кілька простих кроків:

знайти найближчий вільний самокат через додаток;
розблокувати самокат за допомогою додатка;
здійснити поїздку, дотримуючись правил безпеки і дорожнього руху;
після завершення поїздки припаркувати самокат так, щоб він не заважав пішоходам.

«Ми запускаємо прокат електросамокатів у Чернівцях, щоб підтримати жителів і гостей міста зручним екологічним транспортом, доступним для всіх охочих. Послуга прокату електросамокатів допомагає містянам бути мобільними. Ми співпрацюємо із містами, щоб розвантажувати вулиці та зменшувати кількість шкідливих викидів у повітря», — розповідає керівник напряму з розвитку шерінґових сервісів компанії Bolt в Україні Антон Мілка.

Електросамокат — екологічний і ощадливий транспортний засіб, що не потребує значних фізичних зусиль. Він годиться і для прогулянок, і для поїздок у справах чи на роботу. Якщо дотримуватися правил користування, електросамокат — максимально безпечний і надійний транспорт для якнайширшого кола користувачів.

На пересування електросамокатом діє обмеження швидкості до 20 км / год. Перед першою поїздкою користувач має обов’язково пройти інструктаж із безпечної експлуатації самоката. Встановивши режим новачка, можна самостійно обмежити швидкість пересування до 15 км / год. У додатку Bolt також позначено міські зони, де заборонено їздити електросамокатом.

Прокат електросамокатів Bolt буде доступний за зниженими тарифами: від 5 грн за розблокування та 1,5 грн за кожну хвилину користування транспортним засобом.

Кожна поїздка з Bolt застрахована. Страховка діє з моменту розблокування і до моменту блокування самоката. Вона поширюється також на третіх осіб, які можуть постраждати внаслідок дій користувачів електросамоката.

Компанія Bolt — надійний партнер для українських міст, який інтегрує свої послуги в міський простір, роблячи його комфортнішим, екологічнішим і доступнішим.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення