Понеділок, 21 червня 2021p.
Оксфорд Медікал варикоз

Депутат Бешлей звинуватив партію Каспрука в політичній заангажованості

У міськраді, депутат Бешлей: "доки ФЗ буде політично заангажованим, ми довіряємо свої повноваження виконкому" (відповідь на репліку Каспрука про те, що рішення про нагородження почесних громадян має приймати рада, а не виконком).

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці повідомив Вадим Пелех.

Також нагадаємо, що сьогодні, 28 лютого, на черговій сесії Чернівецької міської ради було затверджено Положення про звання «Почесний громадянин міста Чернівців». Рішення про присвоєння цього звання приймається Чернівецькою міською радою щорічно напередодні Дня міста, одній, як виняток, – двом особам.

На присвоєння звання “Почесний громадянин міста Чернівців” подаються кандидатури осіб, які були нагороджені двома і більше відзнаками Чернівецької міської ради. Особам, яким присвоєно звання “Почесний громадянин міста Чернівців”, вручається відповідний диплом, посвідчення, стрічка і нагрудний знак Почесного громадянина міста Чернівців. 

Церемонія вручення атрибутів Почесного громадянина міста Чернівців відбувається під час святкових заходів до Дня міста і проводиться Чернівецьким міським головою, а в разі його відсутності – секретарем Чернівецької міської ради, чи одним із заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради.

Довідка БП:

Звання “Почесний громадянин міста Чернівців” засноване рішенням виконавчого комітету Чернівецької міської ради депутатів трудящих від 14 березня 1969 року № 127/5. Це найвища нагорода Чернівецької міської ради. Звання присвоюється громадянам України та іноземним громадянам, які проживають або проживали в місті Чернівцях, за особливі заслуги перед територіальною громадою міста, вагомий особистий внесок у розвиток економіки, освіти, науки, культури, мистецтва, охорони здоров’я, спорту, за активну благодійну, культурно-просвітницьку, громадську та іншу діяльність, що сприяє популяризації Чернівців в Україні та на міжнародній арені.

Оцінити матеріал:
(3 голосів)


...

Коментарі


Оцінити коментар! +2 Михайлишин
А може й вибори взагалі не проводити? Це ссучене і пихате чмо "Бешлей" все сам вирішить.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 фронтовик
А хто такий Бешлей? Шістка ? Як це чудо стало депутатом взагалі?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення