Середа, 28 вересня 2022p.
Оксфорд Медікал варикоз

Секретар міськради піариться на дітях

На оздоровлення дітей влітку з міського бюджету виділять понад 1 млн. 300 тис.грн.

Відповідне рішення було прийняте сьогодні на засіданні виконавчого комітету Чернівецької міської ради.
Цим рішенням члени виконкому затвердили план заходів з літнього оздоровлення дітей та їхній кошторис.
Зокрема, цього року планується забезпечити оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, талановитих та обдарованих дітей, бездоглядних та безпритульних дітей, дітей, що постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф.
Буде традиційно організовано роботу пришкільних таборів денного перебування у загальноосвітніх закладах міста та міського пересувного туристичного табору “Стежинка” при Центрі дитячої та юнацької творчості. В позашкільних навчальних закладах все літо працюватимуть гуртки, творчі об’єднання, клуби за інтересами, для дітей організовуватимуть туристичні та екскурсійні подорожі-поїздки для ознайомлення з визначними пам’ятками вітчизняної історії, відвідування музеїв, інших закладів культури та мистецтва.
Крім того, влітку щотижня проводитимуть безкоштовні кіносеанси для організованих груп школярів, учнів шкіл-інтернатів, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з малозабезпечених сімей. Кожної неділі та у святкові дні відбуватимуться конкурси караоке біля фонтану, ігротеки для дітей в Центральному парку культури і відпочинку імені Т.Г.Шевченка.
Загальний кошторис заходів на оздоровлення влітку чернівецьких дітей складає 1 мільйон 307 тисяч гривень. З них на придбання путівок на оздоровлення і відпочинок дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки в заміських стаціонарних дитячих таборах області з міського бюджету буде виділено 700 тис.грн., на забезпечення функціонування міського пересувного туристичного табору «Стежинка» при міському Центрі дитячої та юнацької творчості – 32 тис.грн., на організацію пришкільних таборів – 525 тис.грн., на оздоровлення дітей–інвалідів, учасників міського клубу «Паросток» – 50 тис.грн
Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення