Четвер, 04 червня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

У Чернівцях одружитись незабаром стане дешевше..

Вже у травні тарифи на послуги Палацу урочистих подій, зокрема весільний обряд, знизяться.

Чернівецьке територіальне відділення Антимонопольного комітету рекомендувало комунальному підприємству-монополісту переглянути тарифи.

– Ми здійснили позапланову перевірку Палацу і виявили, що тарифи недостатньо обгрунтовані, – пояснив molbuk.ua Олександр Паламарчук, заступник голови Чернівецького територіального відділення АМКУ. – Тобто тарифи на деякі послуги у Палаці урочистих подій нині справді завищені. Тому ми надали рекомендації переглянути тарифи і привести їх до економічно-обгрунтованого рівня. Як наслідок, деякі послуги подешевшають. До 15 травня підприємство повинно надати повний, чіткий та прозорий розрахунок.

Водночас, за словами працівників обласного відділення АМКУ, діяльність Палацу координує управління культури міськради. Всі отримані від наданих послуг кошти надходять до міського бюджету, а сама організація є неприбутковою. Втім, як пояснили "МБ" в управлінні культури міськради, попри те, що Палац урочистих подій не є самостійним розпорядником коштів, але витрачає зароблене на свій розвиток.

– На загальні відкриті банківські рахунки надходять кошти усіх закладів клубного типу, які обслуговують із місцевого бюджету. Згідно зі статутом, Палац – неприбуткова бюджетно-комунальна установа з правом надання платних послуг населенню. Водночас, відповідно до свого кошторису (на зарплату, сплату за комунальні послуги, ремонт), коштами, які отримує Палац урочистих подій від своїх послуг, розпоряджається керівництво цього підприємства, – пояснили в управлінні культури.

З січня 2013 року встановили нові тарифи на послуги Палацу урочистих подій (грн):

- обряд урочистого одруження у приміщенні Палацу – 800;

- весільний обряд поза межами Палацу (в ресторані) – 820;

- церемонія урочистої реєстрації новонародженої дитини – 200;

- весільний обряд в Органному залі – 2000;

- весільний обряд на природі (у Музеї народної архітектури і в парку "Жовтневий") – 2500.

Безкоштовно весільні послуги надають інвалідам першої та другої груп, чорнобильцям першої та другої категорій. За ініціативою працівників Палацу безкоштовно проводять обряди "золотого", "діамантового" та "коронного" весіль. (Л. Нагірняк)
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення