Вівторок, 11 серпня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Каспрук про золото, яке "вивезли" і про звільнення Тимофєєва, Сірмана та Червінського?

Каспрук про золото, яке "вивезли" і про звільнення Тимофєєва, Сірмана та Червінського?
www.bukpravda.cv.ua

Тротуари в Чернівцях, ще коли змінилась влада обіцяли вкрити сусальним золотом. 

Про це на прес-конференції в приміщенні товариства "Знання" повідомив Олексій Каспрук. 

"Що стосується питань утримання і ремонту автошляхів міста Чернівці, я ініціював тимчасову контрольну комісію, яка в травні на цій сесії мала б звітувати про свою діяльність. На жаль комісія ще свою роботу не закінчила. Можливо ви пам`ятаєте, що говорили "От прийшла нова влада і тротуари міста Чернівців будуть вкривати сусальним золотом", поки що ми бачимо, що пройшов значний термін - майже 2,5 роки, як асфальт зняли, а вкривати чимось іншим поки що не збираються, "золото вивезли", - розповів лідер фронтовиків в області Олексій Каспрук.

"Фракція "Фронт змін" буде ініціювати звільнення з зайнятих посад всіх керівників, які опікуються сьогодні чернівецькою міською комуналкою",- обіцяв керівник фракції "Фронт змін" в міськраді.

"Переможні реляції Чернівецької міської ради про 650 кубів прохолодного асфальту, яким залатали ями. Коли комісія приступила до роботи, то виявилось, що ніякого асфальту не було. Тобто асфальт був, але він зійшов через два дні разом з талою водою. Хто має відповідати за це, безперечно я думаю, що керівництво міста і наша фракція по закінченні роботи комісії буде ініціювати звільнення з зайнятих посад всіх керівників, які опікуються сьогодні чернівецькою міською комуналкою. Навіть, якщо депутати від більшості, які є членами комісії не підтримають, то наша фракція буде наполягати. Це і дороги це і комунальні підприємства - такі як Аеропорт, Міськшеп тощо. Мова йде про заступника міського голови Тимофєєва, деректора департамента Сірмана і начальника Міськшеп Червінського. Наскільки мені відомо, заступник директора департамента пан Кушнірик, який опікується дорогами звільнився сам, не чекаючи результатів роботи комісії",- розповів на прес-конференції пан Каспрук.

Оцінити матеріал:
(3 голосів)


...

Коментарі


Оцінити коментар! -1 шкон
ТОВ Знання - це кльово придумано! Товариство з обмеженою відповідальніст ю Курко-Каспрук -тощо. Боже який дебілізм журналістики! Навіть не [цензура]ікавит ися тим, про що пишеш
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -1 Oleg
автоматична "цензура" сайту просто віджигає... [цензура]ікавит ись п о цікаватись
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Іван
Давно пора цих хабарників звільнити, але це буде зробити не легко, це банда. Кушнірик вчасно спригнув)
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення