П'ятниця, 10 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Начальник ДПІ перевірив роботу чернівецьких підприємств

Днями начальник Державної податкової інспекції у м. Чернівцях Я.Д. Городенський зустрівся з керівним складом українсько-італійського підприємства «Мітаче» і приватного підприємства «Мелауда».

Підприємства «Мітаче» і «Мелауда» спеціалізуються на переробці круглого лісу твердолистяних порід та випуску заготівок для меблів, плінтусів, паркету тощо. Особливістю є те, що обидва створені на базі інвестицій у вигляді деревообробного обладнання з італійською технологією. Вся вироблена продукція реалізовується на експорт. В рамках зустрічі керівник податківців ознайомився з виробничими циклами підприємств, повідомляє інформаційно-комунікаційний відділ ДПІ у м. Чернівцях.

Головною метою заходу було обговорення проблемних питань, які виникають у діяльності підприємств з іноземними інвестиціями, а також отримати від виробників пропозиції і зауваження до податкового законодавства.

«Підприємства, в які вкладено іноземні інвестиції, працюють прозоро та з дотриманням норм національного податкового законодавства. Відтак, фахівці податкової не турбують їх безпідставно. Невтручання у діяльність сумлінного бізнесу – один із визначальних моментів у створенні привабливого інвестиційного клімату на території прикордонних Чернівців», – зазначив Ярослав Городенський.

За словами начальника чернівецької податкової, інвестори, котрі вклали кошти у чернівецькі підприємства, розраховують на те, що в особі нашої держави отримають надійного і прогнозованого ділового партнера. Якраз Міністерство доходів і зборів України швидкими темпами реформується і бере за зразок найпередовіші світові досягнення у сфері оподаткування. Враховуючи європейські традиції відповідального ставлення до сплати податків, інвестори демонструють таку ж податкову поведінку в Україні. Ризикові операції, а тим більше схеми мінімізації для підприємств з іноземним капіталом, як правило, не характерні.

Тенденцію до скорочення кількості перевірок бізнесу в Чернівцях фіксуєтьуже три роки поспіль. Протягом десяти місяців 2013 року в Чернівцях проведено 43 планові документальні перевірки. За такий же період торік податкові аудитори здійснили 58 планових перевірок суб’єктів підприємництва.

Варто нагадати, що з 1 січня 2014 року впроваджуються електронні перевірки для платників податків, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності. Це дозволить звести до мінімуму спілкування суб’єктів господарювання з інспекторами. А вже з 2016 року такі перевірки зможуть використовувати всі інші платники податків, за умови, що вони не відносяться до ризикової категорії.

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення