Четвер, 24 вересня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

У буковинських бізнесменів є торгівельні партнери в 78 країнах світу

Про це повідомив начальник Чернівецької митниці Міндоходів Юрій Черниш.

За його словами впродовж минулого 2013року загальний товарообіг становить 568,0 млн. дол. США. Торік в зоні діяльності митниці Буковини імпортовано 261,2 тис. тонн вантажів на суму 383,9 млн. дол. США та експортовано 417,8 тис. тонн вантажів вартістю 184,1 млн. дол. США

Найбільшими країнами – експортерами товарів з Чернівеччини торік були Румунія та Російська Федерація. Трохи менше експортовано товарів у Республіку Білорусь, Польщу та Німеччину. Головними постачальниками імпортної продукції в регіон минулого року залишалися Румунія, Туреччина, Польща, Німеччини та Угорщина.

За галузевим поділом серед товарів, що імпортуються на Буковину лідирують паливно – енергетичні, зокрема нафта та нафтопродукти, серед експортованих - продовольчі товари та продукція сільського виробництва, до прикладу олія та горіхи.

У січні-грудні 2013 року чернівецькі митники оформили 32,4 тис. митних декларацій, з них 8,5тис. - експортних , 16,7 тис. - імпортних та 7,1 тис. – транзитних.

«Ми прагнемо зробити перетин кордону максимально комфортним для громадян і суб’єктів ЗЕД і саме з цією метою найближчим часом буде запроваджено інститут уповноваженого економічного оператора, що забезпечить спрощений митний контроль у країнах - торгівельних партнерах тим українським підприємствам, що працюють прозоро та мають бездоганну репутацію»- зробив акцент очільник митниці Юрій Черниш.

Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення