Неділя, 19 січня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Чернівецькому бізнесу відшкодували майже 3 мільйони

У січні цього року чернівецьким платникам на розрахункові рахунки відшкодовано 2 945,2 тис. грн. податку на додану вартість, що на 513,4 тис. грн. більше, ніж у січні минулого року.

Нагадуємо, що з 1 січня 2014 року платники з позитивною податковою історією можуть отримати відшкодування ПДВ за прискореною процедурою (за 11 робочих днів). Для таких платників термін проведення камеральної перевірки декларації з ПДВ скорочено з 20 до 5 робочих днів, повідомляє інформаційно – комунікаційний відділ ДПІ у м. Чернівцях.

Для отримання статусу платника з позитивною податковою історією платник податку на додану вартість повинен протягом попередніх 36 послідовних місяців відповідати таким критеріям:

- у територіальних органах Міндоходів не має бути рішень про анулювання реєстрації платника податку на додану вартість відповідно до статті 184 Податкового кодексу України (далі – ПКУ);

- платники податку повинні забезпечувати своєчасне подання звітності з податку на додану вартість;

- платники ПДВ мають відповідати критеріям, які дають право на отримання автоматичного бюджетного відшкодування ПДВ, визначеним в пункті 200.19 статті 200 ПКУ.

Критерії, у разі відповідності яким платник податку на додану вартість вважається таким, що має позитивну податкову історію, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 25 січня 2012 року №73. Критерії оцінки платника з позитивною податковою історією визначаються за даними реєстру платників ПДВ, податкової звітності конкретного платника та інформаційно-аналітичної бази Міндоходів.

Наказом Міндоходів від 30.12.2013 року №891 затверджено Методичні рекомендації щодо застосування постанови Кабінету Міністрів України від 25 січня 2012 року №73. Зазначеними рекомендаціями визначено, що оскільки розрахунок на відповідність критеріям необхідним для автоматичного відшкодування ПДВ здійснюється лише за умови декларування суми бюджетного відшкодування в рядку 23.1 податкової декларації з ПДВ, то платник податку вважається таким, що має позитивну податкову історію не лише при декларуванні суми бюджетного відшкодування на поточний рахунок платника у банку у кожному із 36 попередніх послідовних місяців, а й за умови декларування інших показників декларації.

Оцінити матеріал:
(3 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення