Вівторок, 14 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Більше половини юридичних осіб у Чернівцях відзвітували он-лайн

З початку року чернівецькі платники подали 104525 різних податкових декларацій, третину з яких в електронному вигляді.

Як зазначив начальник ДПІ у м. Чернівцях Ярослав Городенський: «почесне перше місце серед інтернет – декларантів впевнено посідають платники податку на додану вартість, які майже на 100 відсотків «електронізувалися».

«Приємно, що 95 відсотків платників єдиного соціального внеску – працедавців також надсилають звіти через E-mail. Наразі 80 відсотків поданих декларацій по податку на прибуток – також в електронному вигляді. Непогана статистика і серед платників єдиного податку,- цьогоріч 77,7 відсотків юридичних осіб відзвітувало он-лайн», зазначив посадовець. Активно долучаються до подання звітності «електронкою» і приватні підприємці. Аматори податкового он-лайну можуть скористатися послугами фахівців ІТ управління.

Державна податкова інспекція у м. Чернівцях пропонує усім бажаючим безкоштовно освоїти технологію подання звітності в електронному вигляді та нагадує, що для подання звітності в електронному вигляді платники податків можуть скористатись послугою безкоштовного отримання ключів електронного цифрового підпису. Акредитований центр сертифікації ключів надає платникам податків безоплатні послуги електронного цифрового підпису за адресою: 58013, м. Чернівці, вул. Червоноармійська, 200-А, перший поверх, каб. 110, тел.: (0372) 51-43-79. Запрошуємо усіх платників приєднатись до Інтернет-звітування, щоб оцінити усі переваги такої співпраці з податківцями.

Інформаційно – комунікаційний відділ ДПІ у м. Чернівцях

Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення