Четвер, 27 лютого 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

На Чернівецькому хлібокомбінаті виявлено порушення

На адресу Романа Ванзуряка надійшов лист керівника Чернівецького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, в якому йдеться про те, що відповідно до доручення голови обласної державної адміністрації, відомством здійснено перевірку обґрунтованості підвищення цін на хліб ПАТ «Чернівецький хлібокомбінат».

За результатами перевірки обґрунтованості включення втрат до кошторисної калькуляції хлібу масового вжитку «Орільський» встановлено, що затверджена товариством з 31.03.2014р. ціна на хліб в розмірі 3,95 грн. за 1 буханець є економічно необґрунтованою. Зокрема, до собівартості 1 буханки такого хлібу безпідставно включено плату за використання товарного знаку «ЦАР ХЛІБ», який фактично для цього хліба не використовувався. Окрім цього, безпідставно завищено окремі статті витрат калькуляції, йдеться у листі.

Під час контрольних заходів також було з’ясовано, що товариство не дотримується вимог розпорядження Чернівецької облдержадміністрації від 09.06.2008 №302-р «Про регулювання цін на окремі види продовольчих товарів», яким передбачено інформування облдержадміністрації та державної інспекції з контролю за цінами за 10 днів до введення нових оптово-відпускних цін на хліб, чим порушено державну дисципліну. Відтак дії товариства визнано такими, що містять ознаки порушень Закону України «Про захист економічної конкуренції» та кваліфікуються як зловживання монопольним становищем на ринку хліба, що може призвести до порушення інтересів споживачів.

У листі також зазначено, що наразі територіальне відділення проводить поглиблений аналіз матеріалів перевірки та здійснює розслідування щодо створення перешкод працівникам територіального відділення Антимонопольного комітету під час перевірки й ухиленні від надання інформації у повному обсязі.

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення